Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ők most flörtölni...

Szerintetek ők most flörtölni próbáltak velem, esetleg kellemetlen szituációba szerettek volna hozni (amit sikerült is elérniük), vagy mit szerettek volna ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Beálltam egy pénztárba, ahol több eladó állt, nem néztem hova állók csak minél hamarabb tudjak távozni az adott boltból.

Na már most, az egyik feltette nekem a kérdést "miért ide álltál?" totál leblokkoltam, amúgy se úszkálok az önbizalomba. Elpirulva mondtam, "mert ez volt közel". Aki kérdezte, ő mondta a másiknak "nálad van a vonzalom xy.". Kínosnak éreztem az egészet, mert a nők kb. 10-15 évvel biztosan idősebbek voltak. Aztán megkérdezték mennyi idős vagyok, és az egyik mondta "már nem vagy kiskorú, nyugodtan jöhetsz.".

Szerencsére lefutott addigra már a tranzakció, és mondtam, hogy "jól van sziasztok". Ők meg elkezdtek mosolyogni, mikor mentem kifele, a mosolygásuk nevetéssé csapott át.



Ezt helyzetet hogy kellett volna kezelnem?


2018. nov. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy adag önbizalom és flörtölni velük, mit veszíthetsz? legalább gyakorolsz :-)
2018. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs a kérdésre az, hogy csapatban voltak. Ha nő lennél már ezerszer megtörtént volna veled ez a szitu. Srácok ha csapatban vannak játszák a másiknak az eszüket és "játszanak" a lányokkal.

Na most pont így játszottak veled is. Ne gondolj bele többet, ez az egész egymás szórakoztatásáért volt szerintem.

2018. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon egyertelmuen tetszel mindkettonek es versenyeztek a vonzalmadert. Nyomulnak rad ezerrel . Ha bejon vmelyik,kerdd el az instajat es kovesd,hivd talizni.


Idovel majd felismered ezeket a szitukat.

N/36

2018. nov. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idösebb tapasztaltabbak ilyenkor tovabb füzik a poenokat mondhatni leàllnak beszelgetni poenkodni par szoban
2020. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!