Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál egy 20 éves...

Mit tanácsolnál egy 20 éves embernek, aki már lemondott az életéről?

Figyelt kérdés
Így, ennyi infó alapján.

2018. nov. 8. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy 20 évesen maximum a 8 óra alvásról mondjon le. :D

Most lettem 23 éves és még semmit nem éltem.. Akkor miért kellene lemondania bárkinek 20 évesen mindenről?

2018. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Hogy még csak most fogja elkezdeni, úgyhogy eddig nem igen volt miről lemondania.

28

2018. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Én is így vagyok ezzel már :-(
2018. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ami volt, az elmúlt. A jövőre kell koncentrálni. Még a legkilátástalanabb helyzetből is van kiút.

Még egy gulágban is össze lehet szedni egy nap 17 örömet. (Konkrét megtörtént eset volt.)

2018. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Aki ilyen döntést mer hozni húsz évesen, annak nincs szüksége tanácsra! Vagy van??
2018. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Hogy lépje át az osztrák határt és kezdjen új életet. Én 50 évesen tettem ezt, nem is gondoltam volna hogy nem csak könnyű de még végtelen örömet is okoz. De azt azért bevallom hogy 20 évesen meg szinte elérhetetlen álomnak tűnt. Hogy miért? Mert hiányzott az élettapasztalat. Nem a diploma, nem a nyelvtudás, nem a tőke.

20 évesen ha kimentem Bécsbe, akkor vonatra kidobtam egy rakás pénzt. Ha ott vásároltam, akkor valahogy a legdrágább helyre vetődtem, mint aki szándékosan ki akar cseszni magával hogy az a kevés is ami van, az se legyen. 50 évesen biciklitúraként mentem el nyaranta Bécsig és vissza és egy árva fillért sem költöttem. Az első túrák alkalmával itthonról vittem élelmet. Gyakorlottabban meg jól laktam a mezőn a körte- és más gyümölcsfákról miközben a bankkártyámon 3 millió Ft elköthető pénz is volt. Majd gazdáknál munkát vállaltam a hazai piacképes diplomámmal fizikai munkakörökben, amiben nagyon kellemesen csalódtam mert szinte családtagnak tekintettek mindenütt. Ma már saját méhészeti vállalkozásom van odakinn. Pedig nem volt túlságosan szándékomban a kivándorlás, csak egyszerűen elém tárult a csupa előnyös lehetőség. Ja, ha az 50-es években idehaza nem lettek volna államosítások akkor idehaza mindez könnyebb is lett volna. Mivel itt a lakosság önálló indivídumokból át lett programozva kibernetikus organuizmussá, akarom mondani parancsot teljesítő és éhbérért is robotoló alkalmazottá. Valamint a nehezen megkeresett pénzét bankoknak és más haszontalan élősködőknek átadó robotokká. Hát így nem csoda hogy nem boldog a magyar. Csak a gonosz által megszállt hazádról mondj le amelyik csak elvenni akar és adni nem, ne az életedről.

2018. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad át a rossznak,amikor úgy érzed nincs előtted semmi, mindig ott az esőfelhő feletted.

Ne hagyd hogy agyonnyomjon a súly, bármi rossz történik, mindig állj fel.

Én rengeteg pofont kaptam az élettől, hidd el ezek olyanok voltak, amik másokat ölt volna.

De nem engem, és nem téged, ha lelked tiszta felállsz, ha visszaütnek, megint felállsz. Rengeteg sebem van, egyiksem halálos, mert nem engedem, hogy elfertőzzön.

2018. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy betegségem, évekig küzdöttem azért, hogy meggyógyuljak, hittem benne, hogy sikerülni fog, de be kellett látnom, hogy nem fog sikerülni.
2018. nov. 8. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Ide névtelenül leírhatod a betegséged, mert lehet hogy ötlettel, tanáccsal lesz aki tud segíteni.
2018. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AliceGamer ***** válasza:
82%

Akkor a betegséged legyen a motivációd is. Ez furán hangozhat, de megmagyarázom. El kell fogadnod, hogy egy olyan helyzetbe kerültél, amit kezelned kell, ha csak nem törődöm módján próbálsz boldog lenni, nem fog menni.


Tanuld meg, hogy semmi se jár, a boldogság sem. Ha nem teszel a saját boldogságodért ne várd, hogy más hozza el neked. Ezt tudom tanácsolni. Élj, mert az egy csodás dolog. És ezt érzeni is fogod, ha úgy fogod fel.

2018. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!