Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az adott tèmával...

Mit gondoltok az adott tèmával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha nyomja valami a szìveteket, akkor jobb elnyomni ezt az érzést, vagy felszínre kell hozni, ami zavar? (21/N)
2018. nov. 9. 19:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Mindenféleképpen hozzd felszínre. Ha benned marad, csak felemészt. Én is így jártam az egyik barátommal. Amíg meg nem mondtam neki hogy mi bánt, állandóan feszült voltam, ideges. Amikor elmondtam neki, és tisztáztuk a dolgokat, minden rendbejött és én is jobban éreztem maga.
2018. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Hozd felszínre. De ez nemenként mást jelent.

A nők megbeszélik a problémáikat, megoldják őket úgy hogy elmondják valakinek, eztel feldolgozva.


A férfiak gondolkodnak a problémáikon, maguk dolgozzák fel szó nélkül. Nem is szeretünk beszélni róla, csak ha eljutunk oda, hogy szakértőre van szükségünk.

Nekünk is a felszínen van, csak nem mondjuk ki. Nem is szabad, illetve erőltetni sem szabad hogy beszéljünk róla. Még a nőknek ez nagyon is hasznos addig a férfiak számára kifejlesztett káros.

2018. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:
*kifejezetten
2018. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen formában jobb a felszínre hozni.
2018. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje kezdek rájönni, hogy igen, jó, fontos előhozakodni a problémákkal, persze csak a megfelelő helyen, közösségben.
2018. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez helyzetfüggő, vannak dolgok amiket ha felszínre hozol, akkor egy hosszú és problémás sorozatot indítasz el aminek a vége, hogy bárcsak ne kezdted volna el, na az ilyeneket sokszor jobb csírájában elfojtani


meg ugye vannak a tipikus "elmondjam neki vagy ne?" kérdések és ezekből sok ugye nem jól sül el, szóval sok esetben hallgatni arany

2018. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!