Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy működik pontosan ez az...

Hogy működik pontosan ez az oldal?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a gyakori kérdéseken hogy tudnak lenyomozni minket. Ha valaki ír üzenetet és mi válaszolunk rá kiderül rólunk valami? Az az illető megtudhatja hogy kik vagyunk? Vagy bármit rólunk? Merjek válaszolni ilyen esetben?

2018. nov. 12. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem tud lenyomozni az üzeneted alapján. De miért, olyan szupertitkos ember vagy, hogy még válaszolni is félsz? Ha van van a füled miatt vagy másnak adod ki magad mint aki valójában vagy, akkor inkább ne is válaszolj az üzenetekre.
2018. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*ha vaj van a füled mögött
2018. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az megesett mér, hogy valaki olyan nicknévvel sértegetett másokat, amit máshová is használt és simán vissza lehetett "fejteni", pl. belinkelte valaki milyen a társkeresős szövege vagy hová regisztrált még.
2018. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem amiatt, csak túl sok elrablos/megeroszakolos történetet hallottam, és nem szeretem kiadni az adataim. Mellesleg olyanokról kerdezget hogy hol vagyok meg ilyenek. Úgy gondolom jobb elővigyázatosnak lenni. Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 12. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Nyugi, nyugodtan írj neki, nem tud lenyomozni az üzeneted alapján.
2018. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum az üzemeltetők, akik látják az IP-címedet, de a személyed kiderítése a hatóságok közreműködése nélkül nekik sem menne. (Ők pedig csak bűncselekmény gyanúja esetén lépnek.)
2018. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. nov. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!