Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gvendolin névről mi a vélemény...

Gvendolin névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről a (női) névről? Manapság mennyire vállalható?

2018. nov. 14. 18:26
1 2
 1/14 nemaRendőrség ***** válasza:
77%
Lakatos vezetéknév mellé még megy is
2018. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén? Borzalmas. Miért nem jó a Katalin, Edina, Erika, Éva, stb SZÉP MAGYAR női nevek?
2018. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Külföldiként tetszik, magyarosan nem.
2018. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

#2 te drága nagymagyar csak elmondanám hogy ezek közül max az Edina a magyar, a többi már létezik mint Caitlyn, Eva, Erica 🤦🏻‍♀️

a Gvendolinnal se az a baj hogy "nem magyar" (őszintén, azok a tipikus ősmagyar nevek undorítóak), hanem az hogy ótvarul magyarított, egyébként meg szép külföldi név. én inkább olyat javasolok ami külföldi de nem kell magyarosítani, mert alapból beleillik a hangzásba. pl, Laura, Alexandra, Bella, esetleg amikben csak egy két betű eltérés van, mondjuk Veronika, Lili, Hanna. én úgy hogy kijöttem külföldre mindig azt kívánom bárcsak valami normális vállalható szép angolos hangzású nevem lenne. és erre is gondolni kell, mert nem mindenki akar magyarban szenvedni. amit nagyon nem javaslok az azok amiknek valami idióta jelentése van.. pl Fanni.. hát az egyszerűen okádék alapból, és annyit röhögtek itt rajta hogy az hihetetlen 👌🏻

2018. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Ez valami gyógyszernév?
2018. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de nekem szar ízléses van, szóval nem tudom, hogy jelent e bármit is.
2018. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Gwendolin

Legalább helyesen írd le. Szép név de nem a mi nyelvezetünköz illő

2018. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, Magyarországon az bizony Gvendolin lesz. W hang ugyanis nincs a magyar ábécében.

Első : az általad írtak egyike se magyar. ..

2018. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Szép név.
2018. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!