Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék "vevőt" saját...

Hol találhatnék "vevőt" saját magam által íródott középiskolai és egyetemi kötelező és ajánlott művek olvasónaplóira?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek olvasni. Elhatároztam, hogy elolvasom az összes olyan művet, amit középiskolában és/vagy egyetem humán szakjain kötelező vagy ajánlott olvasmány.

Ezzel persze gyak. sosem végeznék, de a célom az, hogy így könnyítsek az iskolások, és az egyetemisták életén.

Ha lenne rá jelentkező, szívesen felvenném vele a kapcsolatot, s akár e-mailek útján levelezhetnék egymással. Pl. oroszt tanuló hallgatókkal, aki szeretik az orosz klasszikusokat, csak épp nincs idejük mindent elolvasni.(pl Tolsztoj, Dosztojeveszkij, Csehov műveit.)

Pénz nem kérnék semmiért. Közösségi oldalakon nem vagyok fent.



2018. nov. 16. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különböző oldalak, ahol a kötelező olvasmányok rövid tartalma illetve elemzése van fent. (Pl. [link] ) Ha te is hasonlót szeretnél csinálni, és nem kell pénz cserébe, indíthatnál egy ilyen oldalt te is, mert amíg vannak kötelező olvasmányok, addig lesznek olyanok, akik magát a könyvet nem akarják elolvasni és csak egy rövid tartalmat/elemzést keresnek belőle.

Vagy ha esetleg nyitott vagy a közösségi oldalak felé, ott is csinálhatsz ilyet, azt talán még egyszerűbb is létrehozni mint egy weboldalt, és egyszerűbb közvetlen üzenetben beszélni az érdeklődőkkel.

De akár itt, az oldalon is találhatsz rengeteg kötelezőkkel kapcsolatos kérdést, itt is tudsz segíteni rengeteg embernek.

2019. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!