Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni? Felfogn...

Van esélyem bekerülni? Felfognak venni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 11.-es.

Mindigis állatorvos szerettem volna lenni és 8.-ba mikor néztük a sulikat akkor egy mezőgazdasági suli elcsábított azzal,hogy ez a suli jó kezdet az állatorvosira.

Állattenyésztő és állategészségügyi szakon vagyok.Ha leérettségizek és maradok technikusin akkor állatorvosi asszisztens lehetek(annyit ér a szakma).Ha jelentekezzek az egyetemre mennyi esélyem van bekerülni?

Nézzik azt,hogy ki milyen suliból jött?pl. Egy erős gimi vagy egy szakgimnázium.Az érettségi közpponti így ugyanazt írja mindenki,de a jegyek 11-12.-be különbözőek.Ezt figyelembe veszik,hogy ki honnan jött?


Lesz emelt kémiám és bioszom.

Matekból 9.be 3-as voltam,10.-be 2-es,most 4-es vagyok.A matek az ami nehezen megy.Bioszból csak 5-ösöm van.

A többi érettségi tárgyból 4-5 vagyok.Igyekszem kitűnő lenni.

Szakmából is 5-ös vagyok.



Nagyon szeretnék állatorvos lenni,más nemis nagyon érdekel.Ha elsőre nem vesznek fel probáljam addig amíg nem sikerül?

A tanulással nem lenne problémám ami érdekel azt hamar megtanulom.

Érettségin is igyekszema legjobbat írni.


Van esélyem,vagy hagyjak fel vele?

Mindenki bíztat,csak a tesóm nem ő azt mondja úgysem fog sikerülni,de nem hiszek neki.


2018. nov. 18. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ez a vágyad, akkor lesz, ami motiváljon a tanulásban, így biztos menni fog.

Jó érettségit kell írni, hogy meglegyen a pontod, megfelelni a követelményeknek, és fel fognak venni. :)

2018. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban tovább akarsz tanulni, tanulj meg helyesen írni.

"Felfognak venni?" - ilyen nincs.

Fel fognak venni - mivel a fel igekötő a venni igéhez tartozik, és nem a fognak igéhez. Rengeteg ilyet látok, és iszonyúan zavar.

2018. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!