Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek senkit?...

Miért nem érdeklek senkit? Miért történik velem mindig ugyanaz? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Bárkivel, bárhol és bármilyen okból próbálom felvenni a kapcsolatot a neten, le sem sz@rnak. Válasz soha nincs. Régi ismerősök is két szó után faképnél hagynak, újakat meg nem tudok kialakítani, mivel azt sem kérdezik meg, hogy miért írtam vagy jelöltem valakit. Helyette inkább kérdés nélkül letiltanak.
2018. nov. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így ismeretlenül nehéz megmondani. Talán nincs közös érdeklődésed a mostani ismerőseiddel, ezért nem tudnak veled miről beszélni.

Az újakat meg lehet elijeszted valamivel. Talán a profilképeddel, nem tudom.


A helyesírásod jó, azzal nem lehet bajuk. :)

2018. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek bunkók, felszínesek és önzőek. Próbáld ki, cseréld le a profilképedet meg a borítóképedet valami olyanra ahol egy kigyúrt pasi áll valami drága sportkocsi mellett (Ferrari, Bentley), mondd azt hogy a tied, tuti egyből szóba állnak veled, sőt ők fognak rád írni. Most le lehet pontozni, de ez az igazság, ilyen világban élünk. Én pl. nem vagyok se gazdag, se bulihuligán, mióta félbehagytam az egyetemet januárban, azóta rám se írt senki hogy mi van velem. Bezzeg ha valami jó csaj vagy gazdag pasi lennék...
2018. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan tudom, mert már próbáltam. 100%-ban egyetértek. Mindenki felszínes, kivétellel eddig még nem találkoztam.
2018. nov. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!