Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20+ évesek, nektek mi volt a...

20+ évesek, nektek mi volt a kedvenc mesétek gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Nekem annyira hiányoznak azok a régi, még normálisan rajzolt (és nem bénán animált meg ostoba) mesék.. simán megnézem még ma is bármelyiket :) ti hogy vagytok vele?

24L


2018. nov. 25. 15:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nils Holgerson csodálatos utazása a vadludakkal volt a kedvenc! Oviban állandóan libákat rajzoltam:)

Emellett még emlékeszem Az egyszer volt hol nem volt az életre, amit folyton néztem, aranyosak voltak benne a beszélő vörösvértestek:)

És amit még kiemelnék, az a Vándorvarangyok, ott a sokféle karakter tetszett, hogy mindegyik epizódban másikon volt a hangsúly és mindegyiküknek volt egy kiemelt előnyös tulajdonsága és egy hozzá tartozó tárgy, ami segítette a csapatot az úton:)

20L

2018. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedvencem volt a Vándorló palota,Disneysek közül A Mulán,A Herkules,többféle anime(Klaeido star,full metal panic-fumoffu,vadmacskakommandó xD bleach,slayers a kisboszorkány,Inuyasha,Ried or die,Spiral,stb.)Micimackó,a Minimaxon egy csomó mese,a cartoon networkon főleg a Samurai Jack,a Pindúr Pandúrok és a Saolin leszámolás és a Tini titánok......(de volt még sok...rengeteg xD )a fél gyerek korom a tv-ből állt sajnos vagy nem sajnos....22/L lassan 23/L =(
2018. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

az előző vagyok,még hozzáteszem,hogy nem szeretem ezeket az újfajta animált (ostoba) meséket.....szerintem a régi normálisan rajzoltak jobbak voltak

Ma már a Cartoon Network például egy nagy rakás szar(már elnézést a kifejezésért)anime csatorna már nincsen is,nem is tudom melyik évben vetettek véget neki.

2018. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!