Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmenétek a helyemben vagy...

Ti elmenétek a helyemben vagy nem?

Figyelt kérdés

Régebben írtam ki már ezzel kapcsolatban kérdést,de akkor nem volt aktuális viszont most nagyon is az.


Az iskolánknak köszönhetően ki lehet jutni külföldi szakmai gyakorlatra.Ami fantasztikus.3 hetes utazásról van szó.Elég hosszú idő.Az a helyzet,hogy nekem van 4 kutyám ,6 cicám,3 madaram,3 tengerimalacom és 2 nyuszim.A tesómmal gondozzom őket.Nagyon szerettem őket és nem ogazán szeretném őket itthagyni.Szüleim etetnék őket,takarítanák is talán.A kutyusaimat fáj a legjobban itthagyni nagyon szerettem őket már suli után is mikor várok a buszra nagyon hiányzanak.Én úgy érzem kibírnám,mert nagyon szeretnék menni is és ez az utolsó alkalom,hogy jelentkezhetek.

A tesóm is szeretne jelentkezni,de ő is ezen filózik,hogy menjem vagy ne.Ő is az állatok miatt főként.Mert a szüleinktől már voltunk távol általánosban egy hetes kiránduláson,de akkor még nem volt ennyi állatunk.


Te mennél a helyemben vagy sem?tudnátok érveket is mondani?

A tesómat annyira nem érdekli ez a szakma(állategészségügyi technikus),de engem nagyon ebben szeretnék elhelyezkedni majd.


Mindenből 5-ös voltam szóval szerintem bekerülnék(tavaly bejutott olyan akinek volt egy 2-se)


2018. nov. 27. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem erre a kérdésre.

Szerintem vágj bele. Menj el.

Hiányozni fognak az állatok, de ez van. A jövődért küzdj. Majd ha hazaérsz, utána foglalkozol velük sokat :)

2018. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Várom még a további válaszokat.

Azt még hozzá tenném,hogy szombatig lehet csak jelentkezni úgyhogy gyorsan kell döntenem.

2018. nov. 27. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hétre mennél, könyörgöm, nem 3 évre, 3 hét az kb. semmi! Egy életre szóló lehetőséget hagynál ki, ráadásul úgy, hogy igazából semmi komoly oka nincs annak, hogy maradj, hiszen jó kezekben maradnak a kis kedvencek és hidd el, ők is simán túlélik és te is. Egy csomót tanulhatsz, aminek később a hasznát veszed, az önéletrajzodon is jól mutat majd, na és az is jót tesz, ha megtanulod kezelni az ilyen helyzeteket, mert még simán megtörténhet, hogy hosszabb időre is el kell utaznod (akár munka miatt is), már ha nem akarod az egész életed köréjük szervezni..
2018. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szlory ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiknél megkérdőjelezhető, hogy a szakma/munka vagy az élet (mármint "magánélet") volna a jobb választás.


Ez nem olyan dolog. Sipirc kifelé, 3 hét semmi.

2018. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennék. Nem hagynék ki ilyen lehetőséget. Hagytam ki jó dolgokat hülye indokok miatt, később megbánnád ha nem mész ki. Szüleid vigyáznak a jószágokra, ha úgyvan skype on láthatod is őket. 3 hét nem sok idő :) Jó lesz az .
2018. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hetet simán kobirnak az állatok nélküled és te is nélkülük. Bánni fogod később ha nem mész el.
2018. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!