Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most melyik az igaz?

Most melyik az igaz?

Figyelt kérdés
Külföldön élek.A következő hónapokban tervezek hazautazni,de csak 1-2 napra.Az útlevelem le fog járni,ezért szeretnék újat csináltatni,gyorsítva 24 órásat.Kb.3 éve a központi okmányirodában igényeltem 60 ezer ft ért.Az ismerősöm viszont azt monda,hoegy ez már megváltozott,és lehet az önkormányzatnál igényelni,ott helyben meg is van és 7500ft.Ez elég furcsa.Neten is néztem ott sem egyformák az infok.Valaki tud segíteni?Melyik az igaz?Légyszi írjatok ha tudtok valami biztosat nagyon fontos.

2018. dec. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem nézel utána hivatalos forrásokból?
2018. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána néztem.De a hivatalos oldalakon sem egyeznek az információk.Az a baj,hogy nagyon kevés időm lesz otthon azért kellene pontosan tudnom.A kérdést is azért tettem ki,hátha valaki csináltatott gyorsítottan útlevelet a közelmúltban.
2018. dec. 5. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!