Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tettszik a Lídia név?...

Nektek tettszik a Lídia név? Ha nem miért és akkor milyen név tettszik?

Figyelt kérdés
Édesanyám szerint borzalmas nekem nagyon tettszik(NEM VAGYOK TERHES) csak beszélgettünk ha kislányom lesz mi lesz a neve vagy mit szeretnék és picit összevesztünk lényeg,hogy érdekelnenektek tettszik-e. Szerintem lágy nőies mégis sugározza az intelingenciát nem túl hosszú de nem is rövid. (Bocs az elírásokért rosz a telefonom)

2018. dec. 8. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szép név, csak mindig ez jut róla eszembe: [link] :D
2018. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem borzalmasan ódivatú, de te tudod.

Szonja, Barbara,Kinga, ezek tetszenek.

2018. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem tetszik, de gyerekemnek valahogy nem adnám. Inkább egy kitalált karakternek.
2018. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Honor to you my Thane!
2018. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszik, ha lányaim lesznek, akkor Lídia és Olívia lesznek :) A nagyszülőknek meg pont nulla beleszólása van az unoka nevébe. Ők már egyszer kiélhették magukat névadás szempontjából. Majd hozzászokik, ezért nem fogja utálni az unokáját.
2018. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
igen szép
2018. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
szép és különleges.
2018. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, mert éppen azon voltam megírom neked, nem tetszik a név, de most meg valósággal beleszerettem. Lídia. Hoppá, most már nem tetszik. Érdekes, hogyan ugrál ez a név a tudatban, hol megbabonáz, hol taszít.
2018. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem túl kemény. Meg egy öreg grófasszony jut róla az eszembe. Nekem nem tetszik. A Lívia az már szebb, de még talán az sem az igazi, az Olívia viszont gyönyörű! Egyébként pont a napokban olvastam egy Lidiána változatot, az már nem rossz, de még egy icipicivel lehetne szebb:) A Lidiána már a Lívia és az Olívia között van nálam tetszésben:):)
2018. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, bájos, nőies név :) Bár az unokahúgomat is így hívják, így lehet, kicsit szubjektíven állok hozzá :)
2018. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!