Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit törlök a viberről,...

Ha valakit törlök a viberről, az nála is megjelenik, hogy töröltem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jelenik meg, de (valószínűleg) az online állapotodat sem fogja látni, mivel - azt hiszem - csak a kontaktlistán lévőkkel osztja meg a program ezt, bár ez lehet állítható.

Törlés után az fel fog tűnni, hogy "soha nem lát fent" és ebből megsejtheti a törlés tényét.

Már ha jól tudom, hogy online állapotot nem mutatja, én így tapasztaltam, van ismerős akinél nem vagyok fent, üzenek neki, megkapja, de én soha nem látom online.

2018. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jelenik meg sehol.


Azt meg, h valaki mikor elérhető viberen, ki lehet kapcsolni a beállításokban. Én kikapcsoltam, mert utálom ha számon kérnek, hogy ha 12.34kor láttad az üzenetet akkor miért másnap válaszoltál...

2018. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.
2018. dec. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!