Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van vagy volt már...

Nektek van vagy volt már bakancslistátok?

Figyelt kérdés
Fel írtátok hogy mi az amiket még akartok valósítani
2018. dec. 10. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy naplóban volt de amikor megsemmisítettem (több naplót is széttéptem életem során) akkor az is oda lett. Azzal kezdődött, hogy puszta kézzel befalni egy tortát 😀 Talán újra összeírom.
2018. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Leírt lista nincs, mert nem maradna meg sehol, de fejben van lista, és azt nem felejtem el, ahova vagy amire vágyom. Hisz azért gürizek... ;)
2018. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az újévi fogadalom igazából egy bakancslista nálam. Le is írom, meg is valósítom minden évben.
2018. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, nekem is a naplómban, de nekem még meg is van. :D Semmi extra igazából, csak ilyen egyszerű dolgok, mint megtanulni főzni meg befesteni a hajam.
2018. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs, értelmetlennek tartom. Honnan tudjam meddig fogok élni, hogyan tervezhetnék beláthatatlan távlatokra? Vannak hosszútávú terveim, de nem konkrét helyek meg tettek, nincs olyan amit kihagyhatatlan érzek, vagyis inkább azt gondolom ha valami kimaradt, az talán jól is van úgy.
2018. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én észben tartom..javarészt utazás
2018. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább céloknak, terveknek hívom, azokból van bőven. Célt és értelmet ad a napjaimnak, mindig van mit elérni, miért dolgozni. Rengeteget megvalósítottam már, de amint elérek valamit, jöhet a következő cél, vagy a következő szint :)
2018. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is volt, de ettől függetlenül vágyok 1-1 dologra.
2018. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!