Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegyem meg a telót vagy ne?

Vegyem meg a telót vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy teló amit kinéztem, huawei Y7, néztem videókát róla, tetszik, viszont nem használnám ki, meg van mindenem, van egy Samsung galaxy tabletem azon nehezek kb egész nap, meg arról messengerezem, van egy Sony telefonom, már 5 éves, ennek a töltője el szaródott, csak akkor tölt, ha meghajlítom a kábelt. Másik meg az hogy nem vagyok akkora ember hogy hívásokat bonyolítsak, meg kevés ismerőseim vannak, kevés barátom, velük is ha kell valami, messengeren megtudjuk beszélni. Szóval úgy érzem fölösleges pénz kiadás lenne mert nem használnám ki a telefont, ugyanakkor meg tetszik ez az új telefon. Szóval nemtudom, érzem azt is hogy kéne már egy új telefon mert a mostaninak még a hangszorója sem szól, meg elavult, kicsi a tárhelye, nemtudok olyan alkalmazást frissíteni ami kell.
2018. dec. 22. 16:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Netezek*
2018. dec. 22. 16:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt megveszek valamit, megkérdezem magamtól: lehet élni nélküle? igen.....akkor nem veszem.

Érdemes élni nélküle?...nem....akkor megveszem.

Nem tudom mennyi az ára, de inkább költsd hasznosabbra.

2018. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vedd; minek egyáltalán a pénz, ha sajnálod magadtól azt, amire vágysz?

Ha nem ez a telefon sodor a csőd szélére, akkor belefér, pláne, ha 5 éves a jelenlegi telefonod.

2018. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemaRendőrség ***** válasza:

>6"

Kukába vele

5 col felett kényelmetlen lesz használni

2018. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kényelmetlen 5 col fölött. (Egy 5,5 colos telefonról írva)
2018. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy normalis telefon ma mar alap. Szerintem vedd meg. Legalabb jobban kimeled a tabletet is nem hasznalodik annyira. Egyik lemerul ott a masik. Mellesleg ha mesz valahova akkor jo telo kell nem tablet.
2018. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt is gondold át, hogy egy-két hónapig lesz új! Aztán megint jön egy újabb, jobb.

Szóval amíg jó a régi, addig ne vedd meg, majd ha tényleg szükség lesz másikra, akkor veszel egyet

2018. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél valami picit gyengébbet (és olcsóbbat), amit nagyjából ki is tudnál használni.
2018. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
El mentem media marktba megnézni, hát azt kell hogy mondjam bazi nagy telefon az Y7, el is ment a kedvem, így lehet maradok a kicsit gyengébb telefonnál, y5 vagy y6
2018. dec. 23. 15:17
 10/11 nemaRendőrség ***** válasza:
Azok is minimálisan kisebbek. 5"7 meg 5"5
2018. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!