Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Paul név?

Hogy tetszik nektek a Paul név?

Figyelt kérdés

A férjemmel Angliába élünk és kisfiunk lesz. Gondolkozunk, hogy mi legyen a neve.

Nektek tetszik a Paul név? Mit gondoltok erről a névről? Milyen fiú jut eszetekbe erről a névről? Mi a véleményetek erről a névről?



2018. dec. 31. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
A Pállal mi a baj? Neme gy nyelvtörő még az ángliusoknak sem.
2018. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ódivatú. Éltem Angliában, oviban dolgoztam, egyetlen Paullal sem találkoztam. Adjatok valami olyat, amiről nem egy százéves fog eszébe jutni az embereknek.
2018. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Soha nem tetszett.



Egy űrlény jut róla eszembe :)

2018. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Jó nèv, règies, de okès.
2018. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert Angliába kényszerültetek élni, attól még nem volna muszáj angolnak nevelnetek a gyereketeket.

Ha meg igen, nem értem miért egy magyar oldalon kérdezel egy angol névről. Fogalmunk sincs ilyenekről, kérdezz meg egy angolt ha ennyire azzá akarsz válni.

2018. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha a férjed angol és tetszik a név, akkor hajrá.

Ha a férjed Szabó István, akkor a Paul Szabó név röhejesen fog hangzani.

2018. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik, pont azért, mert régi, van mélysége, történelme. Egy korához képest érettebb és okosabb kisfiúval tudom asszociálni.
2019. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!