Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem alszol? Mi tart ébren?

Miért nem alszol? Mi tart ébren?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 00:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%
Te meg hogy találtad meg ezt a kérdést #20?
2020. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Pont készültem kiírni egy ugyanilyen kérdést, de kíváncsiságból beírtam a keresőbe, hogy van-e már ilyen.

Hát erre nem kidobott vagy 12 oldalt? :D

Nem győzök válogatni a szebbnél szebb kérdések közül, végignéztem már rengeteget.

Te hogy találtad meg, #21?

2020. júl. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én még régebben válaszoltam, és felugrott a megválaszolt kérdések között a friss válasz miatt.
2020. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

És most miért nem alszol, #23?


(Érdekes, hogy az ilyen kérdések alatt gyakran hosszú beszélgetések szoktak létrejönni. ) 😀

2020. júl. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Ja, lehet nem a kérdést kéne így telespammolni xD Amúgy én alapból fent szoktam lenni ilyen sokáig vagy még tovább, éjjeli bagoly vagyok.
2020. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én is bagoly típus vagyok, ráadásul nagyon energikus és mindenütt extra tevékeny.

Majdnem minden nap teleszemetelem a Gyakori Kérdéseket is. XD

De szerintem én most már lelépek, itt az ideje eltenni magamat holnapra nekem is az érdekesen sikerült edzés után.

Jó éjt mindenkinek, már ha alszik egyáltalán bárki is! :D

2020. júl. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!