Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudassam vele óvatosan...

Hogy tudassam vele óvatosan hogy nem szeretnék hozzá járni?

Figyelt kérdés

Jelenleg masszőrnek tanulok tanfolyamon és az egyik ismerősöm is jelentkezett erre , de neki már van svéd masszázs végzettsége és rendszeren csinálja is otthon.

Jóban vagyok nagyon ezzel az emberrel, régebb óta ismerem mar és múltkor rá vett hogy próbáljam ki milyen...ingyen .. mondom jó legyen, elmentem és ahogy végzett már számolni is akarta a pénzt..mondtam neki nem erről volt szó és én nem is akartam felmenni, megertette.

A lényeg az, hogy nem akartam megbántani és azt mondtam neki hogy menni fogok majd még, de minden munkára hagyatkoztam és zavaromban szerintem elég átlátszó voltam. A helyzet az, hogy nincs munkám, nem engedhetem meg magamnak azt, hogy masszőrhöz járjak, ráadásul havi több alkalommal. Azonban nem akarom megbántani őt sem, hiszen állandóan látom a suliban és nem akarom hogy rosszul érezze magát hogy nem akarok járni hozzá (mert egyszerűen nem tehetem meg.) Ezt meg ha így elmondom neki akkor meg szerintem meg lenne a véleménye rólam,hogy vagy tényleg ennyire csóró vagyok vagy tényleg ez is kifogás.. olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.

Ti hogy mondanátok meg neki hogy ne bantsatok meg?


2019. jan. 4. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha jóban vagy vele, akkor miért nem vagy vele őszinte? Ne legyél már h.lye p.csa.
2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ezért miért is lennék hul*ye pic"*sa áruld már el légyszives ? .....
2019. jan. 4. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond meg, hogy nem teheted meg. Vagy megérti, vagy ő a hülyepcsa.
2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy ha jóban vagytok miért nem tudsz őszinte lenni?

" Ne haragudj Katikám, de nekem most nincs erre pénzem. Kell másra, de aranyos vagy, hogy gondoltál rám!"


Ha meg megsértődik azért mert nincs pénzed, akkor ilyen "jó" barátság nem is kéne..

2019. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nehéz , mert tényleg jó munkát végez és nagyon szégyellem a helyzetemet is. Saját magam is rosszul érzem magam hogy nem tehetem meg.
2019. jan. 4. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá magasról!

Gondolod ő egy jelentőségteljes ember az életedben? Ő aki meghív ingyen valamire majd elkezd számolgatni? Ne röhögtess!


Annyit mondj magadban, hogy : már ismerlek..

Neki meg mondhatsz olyant, hogy nem jön be annyira az a masszázs amit csinál, ügyes de neked fingot sem ért..


És ezt komolyan mondom, ne félj az emberektől, tartsanak ők is tiszteletben..

Légyszi

2019. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegénységet sosem szabad szégyellni, és senkinek nem szabadna, hogy ezért lenézzen téged. Mondjuk én simán megmondanám, hogy nincs rá keret, főleg, hogy ő meg kiszámlázta volna az ingyen masszást neked simán. Csak megjegyzem. A masszás ma még egy kicsit luxus szórakozás. Én megengedhetem magamnak, mégsem járok el, mert inkább másra költöm azt a pénzt..
2019. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért szegény nem vagyok... 25 éves lány vagyok aki most kezdte el ezt a tanfolyamot és jogsit csináltam jelenleg a pénzemből, sajnos nemrég elvesztettem a munkámat, ez egy átmeneti állapot, munkát keresek . Félreértés ne essék, csak nem állok most úgy.
2019. jan. 5. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!