Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb magyar tényleg ilyen?

A legtöbb magyar tényleg ilyen?

Figyelt kérdés

Most akkor jöjjön egy kis storytime!Nem is olyan rég,kb.2-3 napja,kiírtam egy kérdést ide gyakorira(nem mondom meg a nevét és nem is adok meg linket).Elég fontos lett volna és gondoltam magamaban hogy próbáljam ki hogy milyen is gyakorira kiírni egy kérdést.Azt illik tudni rólam hogy én nem Magyarországon élek,gyerekkoromban is 7 éves koromig éltem a szüleimel.Szóval kiírtam és szinte mindenki rámtámadt,hogy a helyesírásom nem tökéletes és elkezdtek engem elég durván mocskolni.Aztán mi után megírtam hogy nem élek Magyarországon még jobban rám száltak és most is elnézést ha valamit rosszul írok. Meg számoltam és 21 választ kaptam a kérdésemre ebből 2 volt az akik rendesen a kérdésre válaszoltak a többi pedig,amit az előbb leírtam. Én nem szeretnék általánosítani,az távol áljon tölem,de a legtöbben tényleg ilyenek?Én Horvátországban élek és itt az emberek teljesen normálisan viselkednek(legtöbben),az interneten és a való világban is.Meg amúgy azt sem értem hogy miért kell azonal letámadni,nem is ismertek,nem beszélgetek velem 5 percet,de csak azért mert nem írtam le tökéletes mindegyik szót,máris letámadnak és belémrugnak,volt aki még aval is fenyegetőzöt hogy el vágja a torkomat...Hálát adok a jó Istenek hogy nem ilyen vagyok!

Amúgy én nem sájnaltatni akarom magam,csak nem értem hogy miért kell a másikat máris bántani...



2019. jan. 5. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Éééés itt egy csodálatos általánosító kérdés. Bocs kérdző, de ha ott is ekkora orbitális baromságot kérdeztél, akkor meg is érdemled. Egy noname oldalból ahol teljesen névtelenül lehet írogatni nagyívű következtetést levonni egy teljes nemzetre nemes egyszerűséggel ostobaság.
2019. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nagyon jól írtál magyarul. Ha jól számoltam és ha jól emlékszem 3 hibát találtam. Apróság, elírás is lehet az oka.

A kérdésedre válaszolva: nem minden magyar ilyen. Aki pedig a torkodat akarja elvágni, az inkább menjen az arabokhoz. Ne vedd komolyan.

Én is tettem már szóvá fiatalnak a helyesírást. Azzal magyarázta a hibáit, hogy telefonról írt és sietett.

Elhiszem, hogy egyes telefonon nincs ékezet, de a szó leírása után, vagy elküldés előtt ellenőrizhetné, hogy mit küld el. Szóval - ennyi.

2019. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanában brutális méreteket ölt már a helyesírás hiánya, úgyhogy ne csodálkozz, ha emiatt beléd kötnek. Nincs rád írva ugyanis, hogy nem vagy magyar, és ezért írsz így. A többség nagyon is az, mégsem ismeri a saját nyelvét. Egyébként a gyik is aláhúzza pirossal a helytelen szavakat. Az durva, hogy valaki ki akar nyírni, de nagyon sok beteg ember van itt.
2019. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 moozygoo ***** válasza:
A gyakorikérdéseken az ilyen elég gyakran előfordul.
2019. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne add meg a linket,már csak azért se,nehogy tisztábban lássuk a szitut.


Egy többségi Magyar.

2019. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!