Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz ebben az...

Miért ilyen rossz ebben az országban élnünk?

Figyelt kérdés

Az egész ország egyre rosszabb , itt már nem lehet jobbá tenni semmit , aki teheti az elhúzz innen külföldre. Szomorú vagyok hogy így tönkre ment az ország.

Amugy én voltam már külföldön. Tudjátok hogy ott mennyivel másabbak az emberek? Sokkal élettelibb hely, sokkal több fiatal, minden jobb. Ebben az országban pedig mi van? Romlás csak.

A fizetésekről meg ne is beszéljünk. Sokkal jobb lehetőségek is vannak , itt meg csak rabszolgaság.

Ráadásul itt az alacsony fizetések mellett piszok drágaság van.



2019. jan. 12. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!


Te melyik országban élsz?

2019. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magyarország
2019. jan. 12. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

egyes vagyok


Akkor tarts önvizsgálatot az alábbiak alapján:

[link]

(persze más, hasonló listát is érdemes megnézned, hogy megalapozott legyen a statisztika)


A fenti kérdésedben legalább négy torzítást vettem észre:

-túláltalánosítás,

-negatív szűrés,

-pozitívumok figyelmen kívül hagyása,

-érzelmi érvelés stb.

Lehet, van a kérdésedben több, torz gondolkodásra utaló jel is. Némi munkát magadnak kell elvégezned, ha el akarsz jutni addig, hogy gondolkodásod irracionalitását belásd.


A javaslatok szerint hat torzítás felett már érdemes pszichológust felkeresni.

2019. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Bírom az ilyen korlátolt kérdéseket.

A Nyugat pont azért van ott, ahol, az ország meg azért itt, ahol, mert ilyen korlátolt barom a lakosság 99%-a.

2019. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Miről beszélsz, ember?! Csodákszol, hogy a 8 általános elvégző embereket max. portásnak veszik fel?!

A társadalomösszetétel az olyan szomorú. Kevesebb magyar él itt, mint roma (nem vagyok rasszista) és ezt nektek köszönhetjük! Azt hiszitek hogy külföldön WC poculásból bőven telik albérletbe. De ez nem igaz.


Te egy eltévedt kis gyermek vagy!

2019. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Senki se mondta hogy wc-t akar takarírani.

És ez mind igaz amit leírtam. Magyarországon mindent meg kéne változtatni hogy élhető ország legyen.

2019. jan. 12. 12:34
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

egyes és hármas vagyok


Amiket írtál, kedves Kérdező, azok csupán részigazságok, amik eltakarják előled a valóságot. Aggódhatnék a sérült realitásérzéked és a differenciált gondolkodásod hiánya miatt, de nem teszem. Ha neked megfelel ez a torzítás, lelked rajta.

2019. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az országgal nem lett volna bajom,hogyha másik emberekkel találkozom életem során,és másik iskolába jártam volna,és a család egyben maradt volna,és otthon laktunk volna végig........nekem a személyes életemmel van bajom.Mondjuk lehet azért történtek ezek ,mert Magyarországra születtem? :D
2019. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

egyes, hármas és hetes vagyok


Látod, kedves Kérdező, "...nekem a személyes életemmel van bajom." ez a válaszadó nem projektálja a problémáit az országra, ahol él. Ő tisztában van vele, hogy a környezet korlátozottan felelős az egyén boldogságáért. Felnőtt korban pedig a környezet korlátozott felelőssége tendál a nullához.


Javaslom, vedd sorra, mi a saját életeddel a bajod.

2019. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

"És ez mind igaz amit leírtam. Magyarországon mindent meg kéne változtatni hogy élhető ország legyen.

"


Hát akkor te nagyon szeretsz torzítani.

Nem tudom hogy mi a bajod az országunkkal, de az biztos hogy neked semmi se jó. Na menj és nézegesd a 444.hu meg a társait, hátha az megnyugtattál,. Ha mégsem, akkor menj a politikába a barátaidhiz és ott sírjál.

2019. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!