Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sima barátnak mondanátok...

Sima barátnak mondanátok olyat, hogy valamiben azért tesztek vele kivételt, mert ellenállhatatlan a személyisége?

Figyelt kérdés
Nekem a tanarnőm mondott ilyet, akibe kicsit belehabarodtam, de én is lány vagyok. Azt mondta, csak velem oszt meg bizalmas dolgokat az életéről stb, mert én ellenállhatatlan vagyok.

2019. jan. 13. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tartom kizártnak, hogy esetleg arra célzott, hogy kicsit olyan rámenősebb vagy és nem tud neked nemet mondani, amikor ilyen "intimebb" dolgokról kérdezgeted, csak így tudta kifejezni magát.

Mondjuk az is lehet, tetszettél neki, de ahhoz, hogy érdemben tudjunk válaszolni, szerintem látnunk kellett volna, hogy viselkedik veled, ill. más diákokkal.

2019. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!