Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan könyvet, amibe...

Ismertek olyan könyvet, amibe maga az olvasó is írhat?

Figyelt kérdés

Olyasmi könyvre gondolok, mint a "Nyird kis a naplód" c. könyv, de mégse teljesen. Olyat keresek, ami a lélekkel foglalkozik, de legyen benne olya rész, ahova én is leírhatatom a saját gondolatom pl. a szereteteől, türelemről, lelkigazdagzdagsáról.

Remélem elég érthetően meg tudtam fogalmazni és ha esetleg valaki ismerne ilyen könyvet, annak megköszönném ha jelezne! :)

Előre is köszönöm!


18/L


2019. jan. 19. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, de én is jegyzetelek a könyvekbe, a lapon alul-felül vagy oldalra fordítva a szélén van elég sok hely. Egy javaslat: ceruzát használj!
2019. jan. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az írónőnek vannak más könyvei is. Nem próbáltam őket, csak külföldi oldalakon láttam. Lehet magyarra fordítva is kaphatóak.
2019. jan. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!