Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed 2018 legnépsze...

Mi a véleményed 2018 legnépszerűbb keresztneveinek listájáról? Melyik nevek jelenléte a legmeghökkentőbb számodra?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon miért pont ezek a nevek divatosak?



2019. jan. 22. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rikárdó, Denisz, Zara
2019. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

A Noel 4.? Döbbenet. Milyen ízlésficam kell ahhoz hogy valaki ilyen nevet adjon a gyereknek? Mondjuk az se rossz hogy a Bence 100 éve az első, micsoda kreativitás... :D

A nőknél nem is tudom mit keres a Hanna az első helyen, életemben egy Hanna nevű emberrel találkoztam annak is a második neve volt nem az első.

A 293 Kevint csókoltatom, annál a névnél nincs lejjebb Magyarországon (külföldön nincs vele gond).

2019. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk a névválasztásnál évek óta hasonló a lista, bár eléggé feljött a Benedek, eltűntek a Martinok. Lányoknál kiábrándítóbb a helyzet. Zoé viszi a pálmát még mindig. gusztustalan név a Zselykével együtt, bár a fiúknál a Noel is elég gáz divatnév.
2019. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Meghökkentő számomra, hogy a Hanna már évek óta az első helyen van? Nekem nem tetszik, furcsán hangzik.

Fiú nevek közül Krisztofer, Nikolasz, Rikárdó, Brendon, Nolen??? Ilyen névről még nem is hallottam.

Lányok közül is vannak érdekesek, pl. Mirella, vagy Zara... Szerencsétlenről mindenkinek a ruhaüzlet fog eszébe jutni.

2019. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, rosszabbra számítottam. Szerencsére az utóbbi évtizedek extravagáns őrületei kiszorulóban vannak, és mind hangzásilag, mind tartalmilag normálisabb, józanabb nevek maradnak benn.


Pár éve olvastam olyan osztálynévsort, hogy 2 Krisztofer, 3 Kevin, 4 Dzsenifer, 5 Vivien, 1 Dzsenifer-Vivien meg 2 nem Vivien... hát azdmeg!


Mondhatnám szégyen, de inkább azt mondom, sok mindent elárul a "magyarság" valódi származásáról (Habsburg betelepítések), és zavaros identitásáról, hogy még nagyítóval se találsz magyar eredetű neveket ebben a listában.

2019. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet én vagyok ízlésficamos, de nekem ezek a neevek annyira nem tetszenek, hogy az valami hihetetlen. A Bence évek óta nagy népszerűségnek örvend, mondjúk azt még vállallhatónak találom, a fiúndvekkel annyira nem vagyok rosszban ezen lista alapján, mint a lánynevekkel. A Hannát még életemben nem hallottam egy embernél sem, a Hangát annál inkább. Zselykétől pedig a hideg kiráz gyszerűen, semmi nőiességet nem érzek benne ( bár sok régi névvel is így vagyok.) Nem tudom elhinni, hogy a szülők ennyire nem rendelkeznek kreativitással vagy csak csesznek az egészre. Mielőtt valaki pedig lepontozna, sajnálom ez az én véleményem, a lista első 10 ( nem görgettem végig talán az első 20) neve között sincsenek a gyerekeim nevei. Úgy látom nem voltunk elég divatosak apával, mikor nevet választottunk.
2019. jan. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Bernadett gyönyörű név. Az még sincs benne.
2019. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki olyan nevet ad a gyerekének amilyet szeretne, számomra az a szánalmas , h te mas embereket le szólsz !!!! Felőlem mindenki azt ad amit szeretne, sose foglalkoznék ilyesmivel.
2019. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy a Vivien nincs benne? (Vagy csak elkerülte a szememet.)
2019. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9


Vivien a 36.

2019. jan. 23. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!