Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahogy idősödök, úgy automatiku...

Ahogy idősödök, úgy automatikusan felnőttesebb leszek lelkileg is vagy nincs összefüggés a biológia érésem és személyiségem között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamennyi van, de nem meghatározó.
2019. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a begyűjtött tapasztalatmennyiség a mérvadó. Én is így vagyok, hogy sok pl emberi fassághoz semennyi türelmem nincs, ám vannak dolgok, amikért még ma is gyermeki lelkesedéssel tudok hozzáállni.
2019. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem van összefüggés , a lényeg az, hogy ne öregedjél meg.
2019. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. jan. 30. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat tekinteteben van... de az, hogy te önmagaddal szemben milyen szintet akarsz elérni vagy hogy egyáltalán foglalkozol e ilyesmivel, az màr merőben befolyásolja azt, hogy bölcs emberré válsz, vagy egy rigolyás rosszindulatú vén emberré. Nagyon nem mindegy ;)
2019. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Van összefüggés de nem feltétlenül egyidőben történik a kettő. Pl. én gyerekkoromban sokkal felnőttesebben gondolkodtam mint a kortársaim, mert muszáj volt a családi helyzetem miatt. A testem meg elég sokáig "aludt", a többiek már tök fejlettek voltak amikor én még tiszta gyereknek néztem ki. Kicsit fura is volt hogy pl. nekik már mellük volt de még barbiztak, én meg ugyanannyi idősen gyerektestben de már számlákat jártam befizetni és pályázatokat adtam be hogy támogatásokat kapjak. Ugyanígy jellemző a fordítottja is, sokan külsőleg teljesen kifejlettek, életkor szerint is felnőttek de az ún. szellemi érés még várat magára.
2019. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!