Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem feküdtem le egy csajjal...

Nem feküdtem le egy csajjal gumi nélkül? Szerintetek jogos vagy parázás?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Megmondom őszintén szexuális téren nem valami tapasztalt. Volt egy hete hogy egy lány meglepően kevés kavarás után random felajánlotta hogy menjek át hozzá. Nem gondoltam bele sokat, de egyedül voltunk és alakultak a dolgok. Probléma ott akadt hogy nem volt nálunk gumi. Hisz rögtön egyetemről vizsga után hívott fel. Nem úgy készültem. Így mondtam hogy ne haragudjon de halasszuk. Persze mondta hogy szed tablettát meg minden. De én ezt bemondásra nem hiszem el, szóval inkább ejtettük az igazán jó rész elött a témát.

Erre kiborúlt, azóta hozzám se szól.

Barátoknak meséltem, szerintük beszariság volt ha a csaj azt mondta szedi a pirulát, és egy idióta voltam. És lehet igazuk is van. De nekem nem hiányzik egy gyerek most a nyakamba.


Szerintetek jól tettem hogy nem mentem bele? Vagy túl paranoiás vagyok?


2019. jan. 31. 01:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, baromira jól tetted. Ne hallgass a hülye haverjaidra.
2019. jan. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Klónozhatunk? Több ilyen pasi kéne, mibt te.
2019. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nevezem felnőtt embernek! Le a kalappal! A haverjaid még gyerekek... nehogy rájuk hallgass!
2019. jan. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislánynak meg csak az egója sérült. Túléli. ;)
2019. jan. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány ilyen "könnyen kapható", akkor lehet, hogy összejött volna egy jó kis nemi betegség is.

Gumi nélkül csak azzal, akiben megbízol és aki nem fekszik össze fűvel fával. Egy ismerősömnek pl. egy futó kapcsolatból lett herpesze. Örül is nagyon, amikor kb. fél évente kiújul neki és olyankor a gatyáját sem tudja felvenni, mert olyan fájdalmai vannak. Egész életére kihat ez az egy kaland. Nem érte meg. Gondolom azoknak sem, akik így kapják el a HIV vírust.

Szóval jól tetted, hogy így döntöttél. A csaj meg duzzogjon csak. Nehogy már érdekeljen!

2019. jan. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, felelősen gondolkodsz.


A gyerek egy dolog, de elgondolkoznék azon, hogy szeretnék-e olyannal szexelni aki nagyon rövid időn belül felajánlja a gumimentességet.Valószínűleg nem te lettél volna az egyetlen aki megdugta, a tabletta pedig nem véd a betegségektől.

2019. jan. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Te elfogod végezni az egyetemet,a haverod meg majd megy a gyárba gyerektartás fizetése miatt,ilyen gondolkodásmóddal:D
2019. jan. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
26%
Felelősen döntöttél, de azért nem csak kuki-nuni párosítással lehet ám szexelni ;)
2019. jan. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól döntöttél. Én lány vagyok,mindig szedtem gyógyszert,de a mostani párommal is az elején még +gumival is védekeztünk. Pláne,ha csak futó kalandról lenne szó.

Egy tartós kapcsolatban oké,elég a gyógyszer,de ha a lány ilyen könnyen felajánlotta magát,akkor feltételezem,h egyszeri alkalom lett volna.

Kicsit sérült az önbizalma. Túléli.

2019. jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egészségedet nézzük - ami a legfontosabb - akkor jól tetted, mert védekezés nélkül terjed az AIDS is. Amit, ha megkapsz, akkor jobb, ha megölöd magad, mert onnantól nincs értelme élned, hiszen csak szenvedés lenne az életed!

Gumi nélkül csak olyannal, akit nagyon jól ismersz, és ha már tapasztalt vagy!

2019. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!