Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a mondat...

Szerintetek ez a mondat elhangozhat egy viszonylag friss barátságban:, , Így legalább utazás közben is ki tudom fejezni, hogy gondolok Rád?

Figyelt kérdés
A hang elváltozott, amit nem tudok visszaadni itt, gyengéd, és nekem nem tűnik ez a mondat barátinak. De aztán ki tudja.

2019. febr. 8. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhangozhat. A barátság is egy szoros kötelék, hiányozhat a barátaid társasága is.
2019. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább tűnik szerelmi vallomásnak, mint baráti szövegelésnek.
2019. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányként én ilyet csak barátnőimnek mondanék.

Ha mégis valamelyik fiú barátomnak mondanám, akkor azért mert tudom hogy lehet évekig sem látom(vagy tudom hogy meleg, vagy tudom hogy van párja), de még úgy is necces, mivel félreérthető.

N

2019. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Homoszexuális baratnodnek is mondanál ilyet?
2019. febr. 8. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus baratnomnek is mernék ilyet mondani, mert kapcsolatban élek, és ha a barátomnőm, akkor tisztában van vele, hogy én nem vonzódom szexuálisan a nőkhöz.
2019. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem vonzódik a nőkhöz szexuálisan miért mond ilyeneket egy másik nőnek pl. vagy tök mindegy, akár egy barátnak is, aki fiú? Én nem mondanék ilyet, a barátság szerintem nem ilyen érzelmű, hogy gyengéd hangon kifejezzük, hogy gondolunk a másikra.
2019. febr. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!