Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek melyik típus...

Lányok, nektek melyik típus jön be leginkább?

Figyelt kérdés

1. Világos bőr, szőkésbarna haj, kék szem

2. Világos bőr, sötétbarna haj, zöldes-kékes szem

3. Kreolos bőr, fekete haj, barna szem


(tudom, hogy van más lehetőség is még, de ha ezek közül kéne választani)


2019. febr. 10. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Intelligencia
2019. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3.
2019. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit sem befolyásol, de ha csak szimplán egy képről van szó, akkor a 3.
2019. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Bár nagyon frappáns az előttem szóló (felpontoztam, mert tényleg tetszik), azért kár volna megjátszani magunkat. Minket is ugyanúgy érdekel a külső IS. Vagy legalábbis engem biztosan. De nyilván nézhet ki bármilyen jól, ha egy utolsó tapló, és lehet közepes a kinézete, ha a lelki világa megmelengeti a szívem.

Azért no. Ahhoz, hogy legyen szex, fel kell kelteni azt a vágyat, nem?


Szóval ezek alapján számomra, tegyük fel mind3 típus a saját mércém szerint hasonlóan sármos, akkor a 2-es és a 3-mas egyenlő esélyekkel indulnak, míg a szőke-kék szemű valószínűleg kevesebb figyelmet kapna. Valahogy sose jöttek be, de egy mediterrán típus, vagy egy kellemes kaukázusi, no ők már igen. (És bár nem soroltad fel őket, de egy red-head mindent visz. :D)

De nyilván nem csak ezen múlik, sőt. A haj-bőr-szemszín a legkevesebb.

2019. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és az 1-es válaszolóra gondoltam, csak közben még született pár másik is. Upsz.
2019. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 és 2. Jobban szeretem a világosabb jegyeket viselő férfiakat. A világos bőr és szem a két gyengém, a haj kevésbé fontos számomra.
2019. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fehér bőr

Nagyom világos haj+ szakáll

Zöld szem

2019. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2, ha abból indulok ki, hogy milyen kinézetű embereket rajzolok a legtöbbször. Tudatosan mindenféle kombinációt szépnek látok, de a rajzokon megjelenő tudatalattim bizonyára mégis a világos bőr + barna haj + zöld szem kombót tartja az alapértelmezett "szép"-nek. :D
2019. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
1 ever ❤❤❤
2019. febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

változó.

a 3. és a 2. nekem . a lényeg barna haj,fekete haj és hozzá ugyanezek a szemszínek. a bőrszín mindegy nekem.

Ám ha nincs hozzá önismeret és önbizalom akkor mindegy is, felesleges az egész. Volt már ilyen kinézetű fiúval dolgom de nagyon irritáló volt a személyisége(most nem írom le miért) szóval nem működött.A külső csak egy dolog. A személyiség is fontos.

2019. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!