Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet magyarázat arra,...

Mi lehet magyarázat arra, hogy szakadék szélén állva kellemetlen szúró, nyilaló érzést érzünk mi nők a nemiszervünkben?

Figyelt kérdés
Erről szinte soha nem beszél senki, de tény. Eddig mindenki, akivel beszéltem a jelenségről mondta, hogy ő is ugyanezt tapasztalja szakadék szélén állva. Mi lehet a tudományos magyarázat? (Nem tudom melyik kategóriához írhattam volna ezt a kérdést)

2019. febr. 11. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ez mindig mindenkinél jelentkezne, akkor lehetne valamit találni róla.
2019. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, nekem a talpam szokott bizseregni, és megfeszül a derekam és szédülök. (Nagyon tériszonyos vagyok.)
2019. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nem beszélnek erről a nők. De nem lehet véletlen, ha említettem eddig bárkinek, mindenki kivétel nélkül tudta miről beszélek és tapasztalták ezt az érzést. Ha nem is jelentkezik mindenkinél, (ahogy pl a tériszony sem) akkor is létező dolog. A miértje érdekel.
2019. febr. 11. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi nők nem éreztünk ilyet soha. Ti nők biztosan másképpen reagáltatok a veszélyes helyzetekre, mint mi nők.
2019. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azt hittem én vagyok az egyetlen, aki ezt érzi! :D Nem tudom mi okozhatja... de fura! En akkor is erzem, ha nem én, hanem valaki más áll szakadék szélén és félek hogy leesik.
2019. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4es, felfogásod remek, bizonyára a való életben is legalább ilyen szipatikus lehetsz.

Az, hogy ki érzi, ki nem érzi ezt, nem volt kérdés. Létező dologról van szó és engem a miértje érdekel. Tudományos magyarázat arról, hogy mi zajlik a testben ilyenkor.

Attól, mert van, aki nem tapasztalt ilyet, nem jelenti azt, hogy nincs. Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, ne írd le, hogy te nem tapasztaltál ilyet, mert a lőtéri döglött kutyát nem érdekli.


Pont olyan, mintha kiírnám, hogy orgazmus kozben miért spriccelnek a nők, mi történik olyankor, majd te odaírod, hogy ti nők nem spricceltek.


Köszönöm a hasznos választ, ja, nem!

2019. febr. 12. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A válaszom pontosan a kérdéshez volt igazítva. Úgy tetted fel a kérdést, mintha az minden nőre érvényes lenne és csupán nem tudod az okát. Holott nem így van. Csak egyes nők éreznek ilyet és éppen úgy nem általánosíthatsz belőle, mint ahogyan engem akartál kioktatni hogy ne tegyem.

Pontosan erre akartam felhívni a figyelmedet és sikerült is. A magyar nyelv csodálatos, nagyon szabatos és ezért tökéletesen különbséget lehet tenni a szituációban helyes és helytelen megfogalmazás között.

Maradjunk annyiban, hogy a kérdésed helyesen olyan lett volna, hogy Te érzed ezt és sok más nő is, mi lehet ennek az oka.

Ettől még a válaszom pontosan ott is van - és soha nem éreztem így, pedig elég régóta vagyok nő, 47 éve és elég erősen tériszonnyal megverve, vagyis volt sok rossz érzésem már magas helyeken, szakadékok szélén.

2019. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A dolog érdekessége, hogy nekem például nincs is tériszonyom.

Gondoltam, így működik, mert eddig 4 lánnyal beszéltem erről, mindegyik tudta, mire gondolok. Ezek szerint nem.

2019. febr. 12. 11:29
 9/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
37%
Ha nem beszelnek rola a nok, akkor honnet a fasssznnol tudod, hogy ez van a noknel?
2019. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És tényleg így van nálam is. Most hogy mondod. :D
2019. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!