Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresek egy lányt valaki tud...

Keresek egy lányt valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap beszéltem anotalkon egy lánnyal annyit tudok róla pesten valamilyen egészségügyi szakgimnáziumba jár 17 éves Dórinak hívják. Febr 18.an abban az iskolában rendeznek valamilyen semmelveis nevu versenyt. A kerdesem valaki raismer e az illetore illetve mi lehet ez az iskola?

2019. febr. 18. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az AnoTalknak pont az a lényege, hogy idegenekkel beszélgethetsz úgy, hogy mindketten névtelenek maradtok egymás előtt. Ha ismerkedni szeretnél, azt névvel tedd olyan oldalakon, ahol van lehetőséged név alapján beszélgetést kezdeményezni.
2019. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ezzel teljesen egyet értek😁. Csak a lánnyal kötöttünk egy fogadást hogy megtalálom-e? Ennyit elmondott magáról.
2019. febr. 18. 08:42
 3/13 anonim válasza:
Nézd meg budapesten az összes egészségügyi gimnázium weboldalat azon belül események amelyiknel van mai ünnepség oda jár elmész kérdezősködsz és meg is talaltad
2019. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress rá az összes ilyen gimnáziumra, ami Budapesten van, ha szerencséd van nem találsz sokat, majd instagramon próbálj meg ehhez és a versenyhez kapcsolódóan rákeresni. Akár hashtaggel vagy helymeghatározóval.
2019. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2019. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy facebook oldal is. Ha arra rámész, azon keresztül megtalálod az instagram oldalát is. Keress a lájkolók között. Megjelölt képeknél, stb.

2019. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogadtam már így anotalkon, de csak azért mert biztos voltam benne, hogy kizárt, hogy megtaláljon és azért szimpatikus volt annyira, hogy ha mégis megtalál, nem fogok rettegni. Elmondtam a teljes nevemet (annyira gyakori, hogy mindenkinek van majdnem egy ismerőse akit így hívnak) meg még egy két általános dolgot, pl suli

De nem tapasztaltam, hogy megtalált volna, ha neked sikerül, gratula :D

N

2019. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ezt a sulit meg nem is talaltam meg valamiert XD
2019. febr. 18. 12:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Naa fejlémeny van atnéztem leszűrtem minden adatot és találtam egy Lányt még megvárom a suli oldalán legyen képek a versenyről aztan ha beazonosíthato qkkor be is jelölöm
2019. febr. 18. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd írj ide, ha sikerült és újra beszéltek. Kíváncsi vagyok. :)
2019. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!