Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha megváltoztathatnád a keresztneved (tegyük fel, akarod), mit választanál? Csak azok írjanak, akiknek nem tetszik a sajátja.

Vagy ha tetszik is, mit választana még a mostani helyett (vagy mellett). Kíváncsiság, semmi több. Én Adél lennék.:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: keresztnév, névváltoztatás

márc. 2. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

*választanál

# 1/11Időpont márc. 2. 12:47 Privát üzenet

Nekem is tetszik az Adél, csak az jut eszembe róla, hogy fedél.

amúgy nekem az Anna tetszik, az Emma, Julianna, Berta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 2. 12:53 Privát üzenet
Nálam az a helyzet, hogy nem szeretem a nevem (Ivett) viszont nem tudok mást elképzelni. Mármint.. van sok név, ami tetszik, mondjuk.. Róza, Rozina, Elizabet, Lilla, Rita. De nem érzem úgy, hogy illene hozzám. Ha mondjuk arra kerülne a sor, hogy mégis változtatnám, akkor Evelin, vagy Kitti. (Evelinnek vagy Kittinek hívtak évekig a tanáraim, mert nem állt a szájukra az Ivett, úgyhogy arra már hallgatok) :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 2. 13:02 Privát üzenet
Olivér. Bencének hívnak és nem szeretem különösebben. Tetszene még a Bruno (szigorúan nem magyarosan írva) is, de sajnos sokan egyből kutyákra gondolnak róla. :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 2. 13:18 Privát üzenet
Én csak azt tudom, hogy meg szeretném majd egyszer változtatni. A vezetéknevemet is, és a keresztnevemet is. DE NEM AZÉRT, mert nem tetszik. Hanem azért, mert ez is szüleimre emlékeztet, hogy ők adták ezt nekem. És ez nem tetszik. Nem tartom a kapcsolatot velük. Nem akarom, hogy ez emlékeztessen rájuk egész életemben.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 2. 13:58 Privát üzenet
Szvetlána

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 2. 14:11 Privát üzenet
Cecília. Nem azért, mert kedvenc nevem lenne, hanem mert ezt érzem magaménak. Annyira, hogy végül fel is vettem, igaz csak bérmálkozás alkalmával. De az egyházban akkor is az vagyok és az egyházi esküvőmön is elfog hangozni. Nekem ennyi bőven elég. :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 7. 21:20 Privát üzenet
Belkincsuki nevű felhasználó válasza:

Most csináltatom Zsuzsanna helyett Glóriára

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont márc. 16. 10:16 Privát üzenet
Most leszek Nikolett helyett Norina.:)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 25. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig az Olivér nagyon szép. Miért volna kutyanév?

# 10/11Időpont márc. 25. 17:09 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek az Irén névről? Tetszik nektek? Hogyan kell becézni?
Világosbarna vagy sötétbarna haj?
Nektek tetszik Oliver Queen?
Egy 39 éves liftes férfi akinek tetszem miért kapcsolja ki messengeren minden ok nélkül a chatet nekem és ő is tetszik nekem?
Hogyan lehet város alapján embert keresni facebookon?
Fiúk nektek tetszik a fülbevaló?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!