Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megváltoztathatnád a...

Ha megváltoztathatnád a keresztneved (tegyük fel, akarod), mit választanál? Csak azok írjanak, akiknek nem tetszik a sajátja.

Figyelt kérdés
Vagy ha tetszik is, mit választana még a mostani helyett (vagy mellett). Kíváncsiság, semmi több. Én Adél lennék.:D

2019. márc. 2. 12:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*választanál
2019. márc. 2. 12:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik az Adél, csak az jut eszembe róla, hogy fedél.

amúgy nekem az Anna tetszik, az Emma, Julianna, Berta.

2019. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a helyzet, hogy nem szeretem a nevem (Ivett) viszont nem tudok mást elképzelni. Mármint.. van sok név, ami tetszik, mondjuk.. Róza, Rozina, Elizabet, Lilla, Rita. De nem érzem úgy, hogy illene hozzám. Ha mondjuk arra kerülne a sor, hogy mégis változtatnám, akkor Evelin, vagy Kitti. (Evelinnek vagy Kittinek hívtak évekig a tanáraim, mert nem állt a szájukra az Ivett, úgyhogy arra már hallgatok) :D
2019. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olivér. Bencének hívnak és nem szeretem különösebben. Tetszene még a Bruno (szigorúan nem magyarosan írva) is, de sajnos sokan egyből kutyákra gondolnak róla. :D
2019. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy meg szeretném majd egyszer változtatni. A vezetéknevemet is, és a keresztnevemet is. DE NEM AZÉRT, mert nem tetszik. Hanem azért, mert ez is szüleimre emlékeztet, hogy ők adták ezt nekem. És ez nem tetszik. Nem tartom a kapcsolatot velük. Nem akarom, hogy ez emlékeztessen rájuk egész életemben.
2019. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szvetlána
2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Cecília. Nem azért, mert kedvenc nevem lenne, hanem mert ezt érzem magaménak. Annyira, hogy végül fel is vettem, igaz csak bérmálkozás alkalmával. De az egyházban akkor is az vagyok és az egyházi esküvőmön is elfog hangozni. Nekem ennyi bőven elég. :D
2019. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Most csináltatom Zsuzsanna helyett Glóriára
2019. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Most leszek Nikolett helyett Norina.:)
2019. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig az Olivér nagyon szép. Miért volna kutyanév?
2019. márc. 25. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!