Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnak jól, hogy ilyen...

Mit csinálnak jól, hogy ilyen sikeresek, gazdagok? Erre születni kell? Nem mindnek van szülői háttere meg.

Figyelt kérdés

Ha amerikába születek talán nekem is sikerült volna? vagy ez tehetség kérdése? vagy fel kell hogy fedezzen valaki?


Sztárokra gondolok, akiknek fiatalon sikerült karriert csinálni és gazdagok lettek már 20 évesen vagy előbb.


Párat kitesztek, de nyílván sok van még: [link]


[link]


[link]



2019. márc. 2. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A végén mind meghalunk.Úgy érezték valamiben tehetségesek és nem féltek a kudarctól . Jim Carrey azt mondta,hogy ő mindenkinek azt kivánja,hogy legyen hires és gazdag,hogy láthassa,hogy nem az a boldogság forrása. Rengeteg az öngyilkos,depressziós. Lásd : Kurt Cobain,Avicii,stb . Például nekem a tököm kilenne,ha nem tudnék utcára menni,bevásárolni anélkül,hogy ne jönne oda állandoan 300 ember. Nem csak előnye van.
2019. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a srácoknak megvolt a szülői háttér? Kettő wikipediás cikkébe olvastam bele és mindkettő videómegosztókra rakott fel feldolgozásokat és ez alapján fedezték fel őket. Most ehhez milyen háttér kell? Cuki pofi meg jó hang, ez kb. genetika.
2019. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szülői háttér főleg. Az ilyen tinisztárokat vagy neten fedezik fel,vagy a szülők nyomják be őket mindneféle meghallgatásokra. Az sem árt ha jó sok pénzük van,és hogy Amerikába születtek.

Néztem dokumentumfilmeket,pl Celine Dion-t is úgy nyomták be a szülei,hogy addig vitték míg valaki fel nem fedezte. A többi gyerekről elterelődött a figyelem,minden pénzt,energiát a kis csillagukba fektettek. Ugyanez volt Miley Cyrusnál is,akinek az apja már ismert zenész volt Hollywoodban,egy-két meghallgatás és már kész is a siker.

Angelina Jolie-t is az anyja vitte folyton meghallgatásoka,kiskorában mindenféle reklámokba benyomták.

Ma azért már könnyebb netes hírességként eljutni milliókhoz,ha sokan osztják meg,és elterjed a videó,akkor valaki felfigyelhet rá.

Rendes sikeres színészek,énekeseknél kicsit más,mint az ilyen celebeknél,de ott is főleg a kitartás számít. Nem fogadják el az elutasítást,és századszor is újra próbálják.

2019. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség a gazdag meg a szegény ember között?


A gondolkodásmód


Semmi más

2021. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!