Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Székesfehérváron tevékenykedik...

Székesfehérváron tevékenykedik-e autizmussal/Asperger-szindrómával foglalkozó alapítvány?

Figyelt kérdés

Ismerőseim, rokonaim többször felhozták már az Asperger-szindrómát, hogy vizsgáltassam ki az vagyok-e. Olvastam az interneten szakoldalakon az Asperger-szindrómáról, s lényegében tényleg illik rám a leírások szerint, de nem akarok az öndiagnózis hibájába esni, ezért fel akarok keresni szakembereket. Úgy olvastam, hogy érdemesebb ezzel foglalkozó alapítványhoz fordulni, ugyanis ott erre szakosodott szakemberek vannak és, ha tényleg Asperger-szindrómám van, akkor tudnának ezzel kapcsolatban segítséget nyújtani.


A Google keresővel igyekeztem keresni Székesfehérváron tevékenykedő, létező alapítványt, amki ezzel foglalkozik, de nem találtam. Bár Budapesten találtam ilyen alapítványt, azonban oda anyagilag megterhelő lenne felutazzak.



2019. márc. 6. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szfvár nincs messze Pesttől, ha vonatjegyre nincs pénz, a vizsgálatra hogyan lesz?
2019. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 18 év felett vagy, csak Pesten lehet kivizsgáltatni.
2019. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!