Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (Orosz...

Mit gondoltok erről? (Orosz oldalról idézek)

Figyelt kérdés

"Egymilló követő mondta azt, hogy a nőket meg kell erőszakolni és meg kell verni"

Engem ez nagyon lesokkolt, főleg a szám...



2019. márc. 9. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom, hogy sok a beteg ember, akit nem kellene eltartani az adónkból.
2019. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 ezzel most mire célzol?
2019. márc. 9. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy a nőket inkább kell tisztelni és szeretni, mint bántani. Aki bántani akar valakit, mert nő, nem méltó az életre.
2019. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel én teljes mértékben egyetértek.
2019. márc. 9. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha igaz, nagyon gáz.

De tudod az interneten sok hazugság lehet, pl. 1 millió követőt összeszedhet bárki kamuprofilokkal.

2019. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy kamuprofilok is voltak, mert ez nagyon durva.

Itt van egyébként, ha valaki tud oroszul: [link] (de ha nem, akkor is a képek miatt érdemes megnézni, mert engem az is lesokkolt) (nem az eredeti oldalt linkeltem, hanem azt, ahol találtam)

2019. márc. 9. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket irtani kéne, nem megosztani, akkor talán nem félnénk kilépni az utcára 9 óra után...
2019. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 jó tudni arról, hogy mi folyik a világban. Egyetértek, hogy a megosztással nem lehet előrébb jutni, de sajnos én nem tudok többet tenni. Akinél találtam ő meg egy feminista aktivista, szóval ő tesz is ellene.


(A link amit betettem nem működik már, mert privát lett a leányzó profilja...)

2019. aug. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!