Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen játszmát játszik ő velem?

Milyen játszmát játszik ő velem?

Figyelt kérdés

Csütörtökön este bejelölt Facebook-on egy srác, tegnap hajnali 1 körül visszajelöltem. 2-kor jött az értesítés, hogy belájkolta egy képem. Erre én visszalájoltam neki egy képét, mire ő ismét csak belájolta egy képem, amire én is belájkoltam egy képét. 😂 Délután mutattam volna havernak, hogy belákjolt, mikor látom, hogy mind a két képről visszavonta a lákjot. Ezért én is visszavontam a lájkokat. Tudom-tudom, nagyon dedós kis játszma, de elvégre is ő kezdte el. :) És nem viccelek, valóban 1 perc alig telt el, hogy kilájkoltam, jött az értesítés, hogy ismét belájkolta az egyik képem.


EZ ÍGY MI?? Miért tette ezt? Ilyen témában jártasak, vagy csak egyszerűen férfiak, kérlek adjatok választ a kérdésemre.


2019. márc. 9. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Játszik :-D

Írj neki.

Először csak írj egy sziát és várj mit reagál?

Ezekután írd neki azt nagyon tetszel, tudnánk találkozni?

Nincs veszteni valód az élet már csak ilyen egy játék amit játszani kell,hajrá ;-)

2019. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!