Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori frpg játékokb...

Mennyire gyakori frpg játékokban, hogy egy játékos bekattan és zaklatja a többit?

Figyelt kérdés

(Frpg= fórumos szerepjáték. Az összes játékos együtt ír egy regényszerű történetet, mindenki egyetlen karaktert irányít benne)


Utoljára kamaszként vettem ilyenben részt. A karakteremet összeboronáltuk egy másik játékos karakterével. Szerelmi szál lett a történetben. Az a masik játékos viszont úgy vette, hogy mi akkor a való életben is egy pár vagyunk. (Nem értem ezt miből gondolta???) Semmilyen valós adatomat nem ismerte, de ezen a ponton annyit elárultam neki, hogy a valós nemem pont ellenkező az általam irányított karakter nemével. Itt kaptam pár kioktató üzenetet hogy mennyire szaralak vagyok mert játszottam az érzéseivel... akkor abba is hagytam az frpg játékot. Egy barátom viszont ujrakezdte és javasolt pár oldalt. Azt mondja, mostanában már annyira nem jellemző, hogy ilyen retardált játékosok előfordulnak, akik nem tudják a játekot elválasztani a valóságtól. Azt is mondja, hogy teljesen elfogadott ha szívesebben írok olyan karakterrel, akivel a nemem nem azonos. Állitólag rengetegen csinálják, sőt, azt tartják kihívásnak, ha minél több dologban könbözik a karakter a játékostól. Kicsit mégis tartok ettől. Szeretek írni, és tök jó másokkal együtt írni, de nem akarom hogy valaki megint rám szálljon. Nektek van jó/rossz tapasztalat ilyen vagy hasonló játékokban? Akár mmorpg-ből (pl. WoW) is mondhattok, érteni fogom.


2019. márc. 10. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy érdekel az ilyesmi. :) Nekem csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Amelyik oldalon regisztráltam, nagyon jó emberekkel hozott össze a sors és élvezetes volt velük játszani. Szerintem ne vegye el a kedved ez a korábbi eset.
2019. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!