Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek a történelem leghíreseb...

Melyek a történelem leghíresebb eltűnései?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

7-es: Mi ez a marhaság?


Segítek, az összes rajza 2 dimenziós, mert egy papírlapon mindent csak 2D-ben tudsz ábrázolni. Max 3D-s hatást tudsz kelteni a perspektíva, árnyékolás, és hasonló térbeli ábrázolási technikák használatával.


de igen, nyilván elhagyta a Földet...

kreatív, és ezzel együtt széles körűen művelt emberek nem szoktak születni.


Nem vagyok Da Vinci szakértő, linkelnél forrást erről a "nagyon rejtélyes" két évről?

Mert rákeresve egy blikk cikket találtam csak erről az "elképzelésről"...

Valahogy nem túl hiteles.

2019. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként itt van egy remek lista az 1970-es évek előttről, a híresebb személyek eltűnéseit illetően, vagy épp olyan személyekről akik az eltűnésük titokzatossága által lettek híresek.


Köztük van például Petőfi is, akiről nem tudni pontosan mi lett vele. Persze a legvalószínűbb hogy meghalt a Segesvári csatában, de ez nem biztos.


Illetve ott van Matuska Szilveszter, a Biatorbágzi merénzlet elkövetője.

Róla se tudni mi lett vele.


Valamint ott van jelentős számú magasabb rangú német tiszt a náci Németországból, akik valahová elmenekültek a háború végnapjai során.

Sokak Dél-Amerikában húzták meg magukat, néha felreppen hír hogy egy egy 90 éves bácsiról kiderül hogy náci tiszt volt még régen.

Mengele is bő 30 évvel a második vh után halt meg szélütésben Dél-Amerikában... Nem tudhatjuk hány hasonló háborús bűnös rejtőzködött el ugyanilyen vagy még sikeresebben.

2019. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A Da Vinci learning csatornán volt ezzel kapcsolatban egy műsor, ott mondták, voltak olasz kutatók, "Da Vinci szakértők" nyilatkoztak. Azt hitted én találtam ki? :D
2019. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

A Da Vinci learning kb az "ismeretterjesztő" csatornák blikkje.


Az a baj hogy aki idétlen, már-már röhejesen túlfantáziált elméletekben akar hinni, az fog is.


Tipikus színes szagos fantázia, cáfolni úgy se lehet, mert hogyan? Akármit lehet mondani ami a csövön kifér.

2019. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát szóba jött itt már nagyon sok minden, és szinte valamennyi nagy érdeklődésre számot tartható dolog. Azonban a világtörténelem legnagyobb , és legismertebb "eltűnését" még nem említettétek. Előre bocsátom, semmi vallásosság, semmi hit, puszta tények - legalábbis ami az írásos emlékek alapján megmaradt -, Jézus holttestének eltűnése.
2019. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Szerintem a rómaiak gondoskodtak róla, hogy eltűnjön. Fontos megjegyezni, hogy Jézus és követői üldözendőek, károsak voltak Róma szerint.
2019. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!