Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne egy emberrel ha...

Mi történne egy emberrel ha több napig nem aludna?

Figyelt kérdés

#Hzz
2019. márc. 13. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
11. nap után biztos halál. Előtte fáradság, halucinációk.
2019. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Már 24 óra nemalvás utan hallucináció. Sztem 11 napot ki se lehet bírni nemalvas nélkjl.
2019. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy idő után hallucinációk, valamint használhatatlan lenne és pillanatnyi felületes alvások jelentkeznének nála, akár álló helyzetben is.
2019. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Van youtubeon elég sok video erről, ahol szépen levezetik órás bontásban. Saját imszomniás tapasztalatomból beszélve 60+ óra alváshiány után már elég durván hallucinál az ember (korábban is, de azok enyhébb szenzoros zavarok), durván ingerült, fáradt, képtelen koncentrálni. Nem egy kellemes élmény, ha nem muszáj ne próbáld ki.
2019. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon kanos lennél, ja nem elírtam, nagyon álmos lennél.
2019. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig max 2 éjszaka esett ki. A harmadik napon meg tudtam volna halni. Kisebb hallucinációk, pillanatnyi képszakadások voltak. Meg alapvetően végletekig kimerültnek éreztem magam. (Egyetemi leadás volt).
2019. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem két napot (kb 48 óra) egyszer éberen maradnom, mert egyetemen ennek hülye mindent az utolsó pillanatra hagytam és kellett a házikat csinálnom. Első nap nem alvás még elment, de a második után már nagyon szarul voltam. Többet nem csináltam ilyet, inkább előbb elkezdem a házikat. De ha nem úgy alakult volna akkor se, inkább bukok meg, mint az idegrendszeremet tropara vagjam 20-as éveimben. Nem jó játék ez!
2019. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 24 óra után hallucinációim voltak
2019. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 40 óra után volt az, hogy ültem a buszon és nyitott szemmel elaludtam. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem azt látom magam előtt mint ami valójában van, meg emberek beszélgetését hallottam magam mellett, közben kb üres volt a busz.

Ebbe beletartozik az is, hogy azelőtt egész éjszaka buliztam, másnapos is voltam. De érdekes, szerintem lehetlen ennél többet bírni, állva elaludnék :D

2019. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!