Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Missh és Bujdosó Merci együtt...

Missh és Bujdosó Merci együtt vannak/voltak? Ha nincsenek akkor miért szakítottak?

Figyelt kérdés
Missh melyik lány miatt szenved évek óta?Ki az a csaj aki ekkora hatással van rá? Missh zenéit a kezdetektől hallgatom, de komolyabb rajongás kB 1 hónapja van. Minden ami vele kapcsolatos azt szívesen fogadom, mert érdekel az élete... Olvastam sok mindent de a szerelmi életét nem értem

2019. márc. 16. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre énis nagyon rajongtam érte,de mikor drogozik,iszik,és nőket ver,Ráadásul még bunko is azok után nem tart a rajongás sokáig,Én nem szeretném hogy ien ember legyen a példaképem. Egyébként nagyon tehetséges és hiteles embernek tartom pozitiv értelemben,És egyrészt sajnálom is hogy nehéz élete volt,(Van),De ha nem hadja abba a piát és a drogot,akkor még nehezebb lessz és teljesen tönkre teszi magát.
2019. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatosan azt látni hogy iszik és be van állva, nem a példaképem de Nagyon szeretem a zenéit. A szerelmi élete nagyon bonyolult ki sem lehet rajta igazodni. Évek óta ír egy csajrol
2019. márc. 17. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok),hát attol még irhat olyan csajrol"is aki nem is létezik.


Ismerek olyan reppereket,zenészeket akik azt mondják hogy mennyire szegények voltak,és hogy mien rossz kórűlmények között nőttek fel,Hol ez fórditva van!


Ugy hogy azért irja"hogy szerelmes egy lányban,mert tudja hogy a világon rengeteg fiatal megőrűl az ien zenékért,és hogy több követője,nézője legyen,Mert a youtube-pénzből nagy pénzt lehet keresni!


Amikor megűtött egy lányt a szórakozó helyen ráadásul a fellépésén,Akkor azt mondta hogy négy éve készűlt a video,és kb egy hónapja hogy"készűlt").

2019. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az a lány, aki miatt szenvedett már mással van és anyuka...


B. Mercivel voltak is meg nem is, olyan semmilyen "dolog" volt, hol jóban voltak hol nem.


Most pedig Karola a párja és B. Mercivel kifejezetten rossz a kapcsolatuk, néha a két lány között is megy az adok-kapok.

2019. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy nő Barkóczi Brigitta, ő Mercinek adta ki magát. Sajnálatos módon vissza élt Missh nevével, a fb-on Long Way néven csinált egy oldalt, amihez Misshnek tudomásom szerint semmi köze nem volt. Pénzt csalt ki emberektől, ami miatt rendőrségi nyomozás folyik. Nagyon súlyos következménye lesz ennek. Biztos megérte ez Barkóczi Brigittának.
2021. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!