Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megkérném Radics Petit,...

Ha megkérném Radics Petit, hogy játsszon, egy bizonyos játékkal a közjó érdekében megtenné?

Figyelt kérdés
Egy olyan játékról lenne szó, ami merőben eltér az eddig tőle látottaktól. Ez pedig Eldarya volna, egy csajos játék. Ezt most nem viccből írom, teljesen komolyan. Figyelemmel kísérem már egy ideje a munkásságát és nem egyszer találta szembe magát kissé, hogy is fogalmazzak, hogy ne legyen bántó, furcsa emberekkel. Megküzdött hamis jósnővel, sőt még az univerzummal is. Én hiszem, hogy ezzel sok embert mentet meg, hogy ne váljanak egy átverés áldozatává. Az említett játék fórumán van egy lány, aki a természetfelettivel foglalkozik elég mélyrehatóan. Az írásai mögött egy fiatalabb, kissé nárcisztikus Magdit ismerhettem meg, folyton változó névvel. Jelenleg Elyroze a drága. És ő lenne az alapja, hogy ilyesmire kérném kedvenc videósomat. Szóval szerintetek, Radics Peti feltudná hívni valahogy a figyelmet, a kishölgy negatív munkásságára, vagy kicsit helyre tudná tenni a buksiját ? Tudom, ez nagy áldozat lenne részéről, de szerintetek megtenné?

2019. márc. 22. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt kizárólag a te buksid igényel törődést.
2019. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem de ha facen írsz neki bekerülhetsz a videójába.
2019. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napi 50 ember kéri meg őt hasonló dolgokkal, szóval szerintem felejtős, de hát ott van a közösségi oldala, próbálj szerencsét.
2019. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Peti csak saját magával tud vitatkozni, de azt is elég gagyin teszi. Az egész facebook idióták sorozatáról lerí, hogy ő van az idióták profiljai mögött is.
2019. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem azért köszönöm. Első köszönöm szavaid, de nem igénylem a törődést sem tőled, sem senki mástól sem. Mostanában sok negatív dolgot láttam erről a lányról másoktól megosztva is és a saját szememmel is. Olyan baj, hogy nem akarok beállni a sátánista, csörtető töretők sorába, akiknek a valóságban a teletabik a legkomolyabb horrorisztikus élményeik. Van egy olyan érzésem te is jól kijönnél ezzel a lánnyal :)
2019. márc. 23. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy otome game fórumjával fog foglalkozni.
2019. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!