Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

a párommal elmentünk egy ilyen undergroundabb buliba Pesten.

többség fiatal volt, ilyesmi öltözetben: [link]


én egy ilyen ruhában mentem: [link]


erre azt hallom az egyik kiscsajtól hogy nevet mellettem hangosan és mondja a másiknak hogy "nézd ki az aki ilyen cuccba eljön erre a bulira" és konkrétan kiröhögtek.. eléggé elment ott a kedvem a bulitól


2019. márc. 23. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Momentán engem nem izgatna egy fiatal csitri véleménye, ha így érzed csinosnak magad. És az is, tényleg csinos. A tiniknél lassan a "kiöltözős", nem mond semmit. Szerintem ha elmegyek valahova, buliba, randira vagy akárhova, veszem a fáradtságot és nem úgy öltözök fel, mint ahogy elmegyek az iskolába vagy akárhova.
2019. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És egy tini véleményére adsz, akinek az egyenstílusig terjed az öltözködése? Az a ruha tök jó.
2019. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem esett túl jól
2019. márc. 23. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Engem napi szinten kinevetnek a hasonló öltözetű kiscsajok.


Már szinte észre sem veszem.


Mondjuk nem értem hogy miért szóltak meg mert, nem bántásból de az általad linkelt cuccok is teljesen hétköznapiak és semmi extra nincs bennük. Szép meg minden de egyáltalán nem kirívó.


Amúgy azokkal akik beszólnak szerintem nem érdemes foglalkozni. Általában magukkal nincsenek kibékülve és a saját egójukat mások kibeszélésén kinevetésén és fikázásán próbálják fényezni.

Ha látják hogy szarul esik ez neked az csak mégjobb nekik mert akkor látják, hogy letudnak húzni .

2019. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz holmi tinip...a véleményével,12 egy tucat...

Öltözz úgy,ahogy neked tetszik

2019. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!