Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire irritáló, ha egy...

Mennyire irritáló, ha egy sportkommentátor látványosan egy versenyzőnek szurkol?

Figyelt kérdés
Példának, Szujó Zoltán, Lewis Hamilton (f1-es pilóta) iránti imádatát tudnám felhozni.

2019. márc. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem zavart ha valaki szurkol valakinek csak akkor vállalja fel.

Ott volt Palik speciel ő nem vállalta fel de még is imádtuk mert feldobott egy unalmas boxban várakozós 1 órát is.

A Szujó, mint jelenség önmagában idegesít.

2019. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nézni, illetve nagyon ritkán, de általaban emberi természetemnél fogva akkor zavar, ha annak szurkol akinek én nem. :D
2019. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak akkor elfogadható, ha az egyik sportoló (ill. csapat) magyar - és akkor természetesen neki szurkoljon.

Ha én egy tévécsatorna vezetője lennék, nem hagynék olyat, mint amit a nyitókérdésben írtál. Csinálnék egy olyan "policy"-t, hogy pártatlanul és elfogulatlanul kell tudósítani, akár sportolókról, akár mondjuk politikai "versenyzőkről" van szó. (Persze tudom, a közszolgálatin pont ez utóbbival mennek szembe...)

2019. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ,egyszer azt mondták rá ,hogy Vetteles egyszer hogy Hamiltonos,láttam olyat is ,ahol majdnem kettő ember összeveszett azon,hogy Vettel vagy Hamilton szurkoló. Szóval szerinted szurkolt nekik? :D Azért mert átéléssel beszél róla attól nem lesz az. Más téma ,de például attól,hogy egy jó lövöldözős játékról mesél valaki ,attól nem lesz tömeggyilkos!
2019. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!