Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Női börtönben, tényleg van...

Női börtönben, tényleg van ugy mint a ferfiaknal, egy cella köcsög?

Figyelt kérdés
Nőknél is van nemi erőszak?
2019. márc. 31. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem rendőr ismerős mondta, hogy a nők állatiasabbak, mint a pasik. A férfiak a testi igényeik kielégítése végett mennek bele főleg az ilyen dolgokba. A nők viszont szimplán csak kegyetlenek. Csak megakarják alázni a másikat, fájdalmat okozni és puszta szórakozásból teszik vele amit. Pl nincs abba semmi élvezet nekik, ha a másiknak feldugnak valamit, de azért csinálják.
2019. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Megerősítem az előttem szóló szavait.
2019. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit dugnak fel? A kolbászt is darabolva kapják.
2019. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

#3:

Elég dolog a kezük ügyébe akad, amit erre a célra fel tudnak használni, hidd el.

2019. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nöi börtön maga a pokol, ott még a fogkefét is elzárva kellene tartani. Nők durvábbak mint mi.
2019. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért mondják, hogy durvábbak, mert nyugodtabb természetet várnak el tőlük.
2019. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

#6

Voltam már párkapcsolatban, hosszabb távon is. Én ugyan nem várok nyugodtabb természetet egy nőtől. De akinek volt már dolga nővel szerintem senki sem. Azért néha nagyon harapósak tudnak lenni az átlagos nők is, nem hogy a bűnözők, akiknek mentálisan sincs minden rendben.

A női börtönökben is ugyan úgy jelen van az erőszak és a nemi erőszak is. De ugye ebbe a nőknél nincs akkora fizikai élvezet, ha pl egy szék lábat, egy öklöt vagy bármit betolnak a másikba. Ezért mondják azt, hogy durvábbak, kegyetlenebbek stb. Ha pl egyik férfi megerőszakolja a másikat abba neki van élvezet, bár ahhoz szerintem gyomor is kell bőven. De nőknél ez az élvezeti érték nincs meg esetleg orál szexnél. De valahogy ebből soha nem hallottam semmit. Csak börtönőr és rendőr ismerőseimtől a női erőszakra példát, hogy olyanok mint az állatok, puszta kegyetlenségből csinálják az egészet.


Egyáltalán nem azért van mondva, mert nyugodtabb természetet várnánk tőlük. Ők oda bent ilyenek. A legtöbb nő alapból nem bírja a másik társaságát. Mi lenne ha évekig össze lennének zárva úgy, hogy egyáltalán nem szimpatikus nekik a másik?? Lehet gondolkodni...

2019. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy mi az istenér vannak összezárva? Nem lehet őket ráccsal elválasztani? Legalább nem tudnák bántani egymást. Vagy be kéne kamerázni az egész börtönt. Ez igaz a férfibörire is. Nonszensz, hogy a 21. századba ilyenek vannak. Rendőrök mesélnek erről.... Mért nem azon vannak, hogy ezt megakadályozzák?
2019. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem igazán tudnak mit tenni. Nem kamerázhatják be, mert sérti a jogukat. Így sincs elég hely a börtönökben, hogyan is alakíthatnának ki egy fős cellákat?? Akkor jóval több börtön is kellene, hogy ezt meg lehessen oldani. Meg ugye több ember. 1-2 stadionnak az árából lehetett volna 1-2 börtönt építeni, hogy kicsit javuljon a helyzet és ne legyen pl 8 fős egy cella. Mert van olyan is ahol ez a helyzet, mert másképp nem leget megoldani.


(Az egyik mesélésnél óra volt, rendészeti szakon. Másik alkalomkor családi beszélgetés. Meg mikor egyik ismerősömmel beszélgettük ezt a börtönőr dolgot akkor nyögte be, hogy ő az volt és hogy milyen. Meg voltunk börtön látogatáson is.

Egy rendőr vagy egy börtönőr nem tud semmit csinálni. Milliárdok kellenének, hogy javuljon a helyzet, de az állam erre nem költ, mert ez szinte senkinek nem a szívügye. Inkább plakátolgat, Sorosozik, szigetet épít, a felcsuti vasutat bővíti és még több stadiont.)

2019. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Persze, a börtönt tegyük már szeretetszolgálat szanatóriummá, nem?

Pont azért ilyen, hogy ne akarjon ép eszű ember odakerülni. Elrettentő példa. És még így se eléggé. Bőven lehetne még hova szigorítani. És kellene is.

2019. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!