Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
gyömbér98 nevű felhasználó kérdése:

Milyen eredetű a Leondre férfi keresztnév? Egyáltalán létezik?

Nagyon szeretem Leondre Devriest és érdekel hogy honnan ered a neve mivel ezelőtt sohasem hallottam. Azt tudom hogy Wales-ben született de semmilyen wales-i vagy angol nevek ,,adatbázisában" nem találtam. Lehetséges hogy tulajdonképpen nem is létezik ez a név? Tudom hogy sok helyen a világban szinte bármilyen nevet adhatsz a gyerekednek de érdekelne hogy más találkozott e már ezzel a névvel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: keresztnév, eredet

ápr. 5. 12:46  Privát üzenet  

A válasz
Sok országban nincs megszabva, milyen nevet adsz a gyerekednek, kitalálhatsz bármit. Nem egy klasszikus walesi név, az igaz, valószínűleg a Leánderből van, az itt is adható.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 5. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik ma Magyarországon olyan női/férfi keresztnév, aminek a jelentése 'csoda'?
A Tina az egy önálló név, létezik ilyen magában, vagy valamelyik keresztnév becézése?
Létezik olyan keresztnév, hogy Hasi?
Létezik olyan magyar női név, hogy Zaida?
Létezik olyan név hogy Lénoa? Ha igen, honnan származik és mi a jelentése?
Létezik olyan keresztnév hogy Jubileum? Ha igen milyen eredetű név? És fiú vagy lány?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!