Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten mentolos...

Hol lehet Budapesten mentolos dohány tubakot kapni, ha lehet nem eroset és mennyiért? 10g természetesen.

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni egy ideje aztán gondoltam megkerdezem itt valakit

Egeszsegtanos fugosseges meg egyéb blablat kolehet hagyni, csak értelmes választ várok.

Előre is köszi.



#dohány #tubák #dohánytermék #mentolostubak #budapestdohany
2019. ápr. 5. 23:17
 1/1 Lktsrmnd válasza:

Szia, általában minden dohányboltban hozzá lehet jutni különböző féle tubákokhoz, az általam eddig használtak közül a Löwen-Prise jött be (barna doboza van) leginkább. Tudomásom szerint az összes snuff mentolos izű, bár biztosan vannak eltérő ízesítésűek. Nem tudom mit értesz "nem erős" alatt, de szerintem ez a jelző a sz@r tubákra használatos (nyugi, egyik sem Durva, egyszerűen csak ütős és.. jó😃).

Arra azért ügyelj, hogy ritkán használd (én például régóta használom, de maximum 2-3 naponta 1-2 alkalommal), hiába tisztul az orrnyálkahártya, ha túlzásba esel, rossz vége lesz!

2019. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!