Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szucid hajlamú üzeneteket...

Szucid hajlamú üzeneteket kapok a Facebookon. Teendő?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elkezdtem beszélgetni. Felvàzolta, hogy 10 napon belül megöli magát mert hogy valami kihívás etc etc. Mit tegyek? Facebooknak elküldtem ellenőrzésre a beszélgetést, esetleg rendőrségre menjek?
2019. ápr. 6. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, csak xopat!
2019. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, miért izgat ennyire ha valaki ki akarja nyírni magát? Aki hülye, haljon meg.
2019. ápr. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Blokkold. Nem, a te problémád. Max ha kiskorú a szüleinek írhatsz hogy mi van,de jobb lenne bevitetni a pszichiátriára. Vannak segélyvonalak akár ott is rákérdezhetsz mi a teendő ilyenkor.
2019. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről az ember gyermeke cimu regeny jutott eszembe (film is keszult belole) ott a kormany megszervezte “a queitust” mely azoknak szolo program volt akik ongyilkosok akartak lenni....

Esetleg a 10 napos kihivas helyett ajanld neki ezt a konyvet, utana pedig szigoruan tiltsd le. Mert ezek lelekrombolo hatasu “tarsak” ha igaz, ha nem, deformalja rossz iranyba a lelked, vilagkeped stb.

2019. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!