Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha létezne ilyen étel, te...

Ha létezne ilyen étel, te kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Ha létezne egy olyan élelmiszer, amiben megtalálható minden vitamin és tápanyag, amire szükség van, és mellette laktat is (mondjuk napi 3szor elég enni belőle egy adagot), nem hízol tőle, de cserébe: nincs íze (annyi se, mint a víznek, semmi)


Olyan lenne, mint a polisztirén lapok, tehát fehér, törehető, és állagra mondjuk mint a rizspufi. Csak semmi íze.


Tehát úgy működne, hogyha elkezded fogyasztani mondjuk egy hét után megkapnád cserébe az ideális alakod tőle, amilyet szeretnél, de nem ehetnél többet semmi mást, csak ezt.

Nem fogynál és nem híznál többé (izmosodni tegyük fel , lehetne mellette sporttal), de cserébe nem ehetsz vagy ihatsz már semmit, aminek íze van, vagy minden visszaáll a régibe.

Vizet lehetne inni mellé.


Ki az, aki kipróbálná, és miért?


2019. ápr. 11. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Röviden: Ha munka és diéta nélkül megkaphatnád a megálmodott alakod (centire pontosan) akkor lemondanál-e az ételek ízéről cserébe?
2019. ápr. 11. 14:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám, de amúgy nem sokáig lehet enni CSAK ízetlen dolgokat. Valószínűleg ennék mellé zöldség-gyümölcsöt, azok nem hízlalnak. Vagy csalnék, és erre a hungarocel kajára szórnék kakaóport, sajtot, vagy valamit. Meg nem csak vizet innék mellé, hanem pl gyümölcsleveket.
2019. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy csak egyszer működne. Tehát ha egyszer is ennél mást mellette, nem lenne többé hatása (máskülönben mindenki csalna)
2019. ápr. 11. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fúj. Én a természetesség híve vagyok, már a multivitaminnal is komoly harcban állok, egyen ilyen művackot, akinek három anyja van :D Sportolok, tökéletesen ideális alakom van, de ha nem így lenne és én lennék az egyetlen a földön, akinek nincsen "ideális" alakja, akkor sem kellene ilyen cucc. És nem az íze miatt.
2019. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem próbálnám ki, nem érné meg. A finom ételek egy olyan örömforrás az életben, amiről nem mondanék le az ideális alak kedvéért és ahogy az előző válaszoló én is a természetesség híve vagyok. Most sem panaszkodhatok az alakom miatt, pedig csak olyan mozgásformákat végzek, amiket szeretek, nem kínzom magam semmivel.
2019. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ennék ilyet, előbb-utóbb elhánynám magam. A natúr zabkását sem tudom megenni, az ízesítetett simán.
2019. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nope
2019. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán. Cukorbetegként már rég lemondtam az ízek élvezetéröl.
2019. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!