Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az autók szennyezi...

Szerintetek az autók szennyezik legjobban a környezetet?

Figyelt kérdés
Forgalmas főút mellé költöztem, mivel jóval olcsóbb volt a ház, mint beljebb. A főút melletti házak jelentős többségében idős emberek élnek, akik már fiatalkoruk óta itt laknak, már akkoriban 40-50 éve is forgalmas út volt, többük már a 80-on is túl van. Valóban az autók a hunyók, ha környezetszennyezésről van szó? Én például a levegőt se érzem büdösebbnek, vagy rosszabbnak, mint máshol. Szerintetek?
2019. ápr. 20. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. :)
2019. ápr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Presumptuous_Pisces ***** válasza:

Nem, az emberek "tudása".


@2: mondd, hogy mikor lesz készen, és a címet :)

2019. ápr. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban? Dehogy. A környezetvédelmi előírásokat nem alkalmazó gyárak szennyezik a legjobban a környezetet. Lásd Kína.
2019. ápr. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a gyárak
2019. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En egyszer buszpàlyaudvaron ültem sokat, még otthon is éreztem hogy a ruhàm es hajam is totàl benzin vagy gazolajszagu lett, amit kifujnak a kipufogon.


Ruhàkat sem teregetnék ki erkelyre ha ott laknek, a szellőztetés is plane lehetetlen.


Hirtelene en sem éreztem amugy hanem otthon vettem csak eszre a különbséget h büdös lettem.


De exemék meg pl fával tüzeltek, náluk is terjengett mindig vmi szag es a ruhaim azt is beszìvták.


Amikor hazajottem par nap utan tőlük, mindenem mostam àt hiaba mostam náluk is.

2019. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit tanultam és valamilyen szinten érintette a szakdolgozatom is. Valamilyen szinten mérésekben is részt vettem.


Kíváncsiságból szmogtérképet is szoktam nézni.


Fel van fújva az egész.


A szmogtérképen is rendszeresen látszik, hogy nem Budapest a legrosszabb. Nem is feltétlen a többi nagyobb város.



A lakossági, fával, elavult berendezéssel, nedves fával és hulladékkal való fűtés nagyon szennyez. Na, én ennek a szagát érzem telente községekben!

Egy-egy gyár is szennyezhet, bár egyre szigorúbbak az előírások.

Egy-egy autóbusz, pl Volvo 7700A, némelyik úgy indul el, akár egy gyárkémény.



Én hatsávos út mellett lakom.

Jó, közvetlen mellette a járdán, dugóban még érezni büdöset, de már 10-20 méterre felhígul, főleg, ha szeles a terület.

A mérésekben is kb ezek az eredmények jöttek ki.

2019. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olvastam egyszer egy cikket, miszerint a közlekedés a világ co2 kibocsátásának csak egy kisebb részéért felelős.
2019. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az emberek szennyezik a legjobban.
2019. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
67%
Egy tehén többet szennyez ez nap, mint egy autó egy évben
2019. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Azert feketék a hazfalak is mert szennyezett a levego


A tehen amugy pont a foldet javitja szoval az pont a termeszeti korforgasba passzol

2019. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!