Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem látom Instagramon?

Letiltottam valakit Istagramon, de nem találom őt akkor sem, ha beírom a keresőbe a nevét. Ezek szerint ő is letiltott engem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, letiltás

máj. 3. 01:01  Privát üzenet  

A válaszok
ha letiltod akkor jo, h nem latod... ha meg masik profilrol kutatgatsz utana akkor meg beteg is vagy. ha letiltod akkor miert akarod meg nezegetni? vagy csak szorakozasbol tiltogatod? szerintem o is letiltott, amin ne csodalkozz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 3. 01:09 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Ha letiltottad,akkor minek keresel rá.

Letiltottad,kész.

Normális emberek az eszükbe se jutna,hogy utána a letiltott emberekre rákeressenek.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 3. 06:32 Privát üzenet
Menj be a beallitasoknal a letiltott emberekre, es ott lesz. Ha feloldod es meg mindig nem latod a kepeit, akkor o is letiltott

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 3. 15:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kutatok utána, kíváncsiságból kérdeztem. Bonyolult dolog, nem is szeretném megosztani, hogy miért kellett megtennem ezt a dolgot. Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy mit lépett és kész.

Utolsó válaszoló: köszönöm.

# 4/4Időpont máj. 4. 08:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha instagramon megy a live és osztott nézetben van de én nem látom magam a kamerába én is szerepelek a liveba? Senki se küldött semmilyen meghivót hogy szerepeljek benne, de...
Miért nem látom ki mennyi ideje volt elérhető, illetve jelenleg aktív Instagramon?
Hogy lehet az, hogy az Instagramon egyre több követőm van, mégis ha ránézek a létszámra hogy mennyi, azt látom, hogy a számuk fokozatosan csökken?
Miért nem látom az instagramon a kommentet?
Instagramon miért mindig ugyanazt a 8-10 profilt látom a főoldalon?
Miért nem látom Instagramon a facebook ismerőseim?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!