Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki írt nekem és én nem...

Ha valaki írt nekem és én nem merem megnézni, akkor az nagy gyávaságra vall?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát olvastasd el valakivel és majd megmondja, hogy miféle az az üzi.
2019. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
És nem vagy kíváncsi?
2019. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Velem is volt már ilyen néhányszor :D

Lehet, hogy gyávaság, de legalább nyugtasson a tudat, hogy mások is vannak ennyire gyávák.

2019. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer úgyis el kell olvasnod. Ess túl rajta minél hamarabb. Amíg nem olvasod el, hogy mi áll benne, addig idegesíteni fog. Nagy levegő és olvasd el!!!
2019. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Én a múltkor azt nem mertem megnézni, hogy visszaigazolt-e egy srác Facebookon. :D Tudom, durva.
2019. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyenkor benyomok egy fél üveg piát, és utána már nem gond megnézni.
2019. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, de amellett azért is lehet, mert túlreagálod, meg valami irreális félelmeid vannak ennek kapcsán.

Gyávaságról lehet beszélni olyan eseteknél, amelyek kockázatosak, bátorságot igényelnének.

Egy üzenet megnyitásában nincs semmiféle veszély, talán te képzelsz bele ebbe valami szörnyűséges tragédiát.

2019. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valami rosszat csináltál, és félsz, hogy nagyon lecsesznek? Egyébként az ismeretlen mindig félelmetesebb, mint egy konkrét dolog, szerintem nézd meg. legfeljebb elnézést kérsz, vagy valami.
2019. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ha látom, hogy a lakás tulaja írt facen, mindig megijedek kicsit, hogy na most írja majd azt, hogy költöznöm kell.

Amúgy lehet szorongós-stresszelős vagy és nem szereted a felelősséget és konfliktusokat. Én is ilyen vagyok sajnos, néha elég nehéz :(

2019. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!